Wpis z mikrobloga

@Yankumiii: a właściwie to jakie są ceny prywatnie? Ja byłam prywatnie u neurologa, ale powiedział żebym zapisała się do niego na NFZ, bo nic takiego złego się nie dzieje, a badanie będę mogła mieć za darmo ze skierowaniem
  • Odpowiedz
@Idesiku_Nago: Moja sytuacja sprzed dwóch lat ;
Rok 2016, dostałem skierowanie na rezonans magnetyczny (z dopiskiem "PILNE"), poszedłem więc 17 czerwca ze skierowaniem w celu ustalenia terminu , no i przychodzę to Pani, daje jej skierowanie, babeczka otwiera kajecik i szuka wolnego terminu, no i mówi, że ma wolny termin na 19 czerwca, Ja w lekkim szoku, człowiek się w końcu tyle osłuchał, jak to wolno działa nasza służba zdrowia, a
  • Odpowiedz
@Idesiku_Nago: @Bondswift: Dlatego wszystkim powtarzam, ze zusowskie skladki to jakis bullshit. Placi sie za to gowno, a i tak idzie sie prywatnie. W tej cenie miesiecznie ma sie prywatne ubezpieczenie na takim poziomie, ze czlowiek sie zaczyna czuc jak w cywilizowanym kraju, obejmujace praktycznie wszystko (i tak wiecej jak na nfz, bo nfz to dziala teoretycznie, nie dozyje sie wyleczenia -.-)
  • Odpowiedz
@Bekonik: ehh No właśnie ja najczęściej robię tak, że zapisuję się na ten NFZ i czekam x miesięcy, a w tym samym czasie zapisuję się (nieraz do tego samego lekarza nawet xD) prywatnie i idę za kilka dni żeby sprawdzić czy wszystko jest ok i czy mogę czekać te kilka(naście) miesięcy żeby zrobić badania za darmo czy trzeba zrobić je szybko i muszę wybulić kolejne $$$
  • Odpowiedz
@rkschuwduchuwdu: orientujesz się czy zabiegów/operacji tez? Właśnie mam potrzebę pierwszy taz skorzystać z zhdk. A jak pytałam lekarzy to ‚niech pani macha wszędzie książeczka może się uda’
  • Odpowiedz