Wpis z mikrobloga

Sytuacja z wczoraj: Napisał do mnie mój brat cioteczny, z którym od kołyski się przyjaźniłam, ale po pewnych wydarzeniach w naszej rodzinie nasz kontakt się urwał. Pisze do mnie, że chce odbudować nasze relacje, że tyle czasu się nie widzieliśmy, że Babcia by się cieszyła gdyby widziała, że nasze relacje są takie jak kiedyś. Myślę sobie, ale super! No to spotkajmy się nawet dzisiaj. Spotkaliśmy się, gadka szmatka, super wspomnienia, co tam u Ciebie, bla bla. Po takim czasie nawet mieliśmy o czym gadać, więc była przeszczęśliwa, ale on nagle wyciąga z plecaka jakieś papiery i zaczyna mi wciskać ubezpieczenia i jakieś pożyczki. Po prostu aż mnie zatkało, pod pretekstem odnowienia przyjaźni chciał mi wcisnąć jakieś gówno mlm. Nie wiecie nawet jak jest mi smutno... Skończyło się tak, że wstałam i wyszłam, a on już do mnie pisze: " co tam? zastanowiłaś się?" Te mlmy to jakaś sekta normalnie. #rodzina #przegryw #mlm
  • 62
via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
@mamawolf: miałem taką samą sytuację. Kumpel z klasy napisał do mnie i kolegi, że niby jest spotkanie klasowe, bo długo się nie widzieliśmy itp. a jak dojechaliśmy na miejsce spotkania to odbywała się tam prezentacja programu lojalnościowego cashback. Gość chciał nas po prostu do swojego programu żeby mieć dochód pasywny... 30 km jedziesz autem żeby słuchać jakiegoś #!$%@? gościa o czymś co cię nie interesuje. Co najlepsze mówił żeby wziąć swoich
@mamawolf: ze mną tak kiedyś odnawiali znajomość dawni szkolni przyjaciele, też rozczulająca gadka o odnawianiu dawnych znajomości, że mieszkamy cały czas niedaleko siebie (wtedy to już było nie całkiem aktualne z mojej strony, ale akurat byłem u rodziców), że żal tracić kontakt, że spotkać się, że pogadać - ucieszyłem się, nie powiem.
Przyszli, usiedli i w sumie nawet niezbyt długo trwało, zanim zaczęli pytać, jakich kosmetyków używam i czy nie wydaje
@wypokk: Multi level marketing (MLM) to nazwa maskująca dla piramidy finansowej, w której stosuje się towary typu perfumy, chemia gospodarcza, suplementy w celu zakamuflowania transakcji finansowej pomiędzy naiwną osobą a oszustem-właścicielem MLMu. Krótko mówiąc MLMy to oszustwa, piramidy finansowe obiecujące wspaniały zarobek naiwnym osobom. Istnieją setki MLMów. W Polsce nikt ich nie ściga.

BTW: hasło "MLM" na wikipedii jest redagowane przez MLMowych oszustów

1. https://www.youtube.com/watch?v=s6MwGeOm8iI
2.
renalum - @wypokk: Multi level marketing (MLM) to nazwa maskująca dla piramidy finans...
@Mareckyyy: to są chore #!$%@? hieny, pod naciskiem psychicznym każą Ci dzwonić po znajomych, rodzinie, ludziach z którymi nie masz kontaktu w celu budowania "struktury" czytaj piramidy finansowej tylko obranej tak aby było to legalne. Ja na szczęście byłem w tym wkręcony dość krótko bo przez jakiś rok ale z przerwami, w wieku 16-17 lat co prawda zarobiłem jakieś drobne pieniądze na tym nie działając przy tym wbrew sobie ale jak
@mamawolf :p miałem podobnie ze znajomymi. Bajer że dawno się nie widzielismy, że trzeba się spotkać itp. Pogadaliśmy o dawnych czasach i nagle zmiana tematu na zarobki i zabezpieczenie finansowe :) oczekiwali że powiem że nie mam kasy i że nie jestem odpowiednio zabezpieczony finansowo, no ale jestem więc szybka zmiana taktyki i bajer z tym że można nie pracować i zarabiać pieniądze....

Najlepsze jest to że pewnie na takich szkoleniach osób