Wpis z mikrobloga

Sytuacja z wczoraj: Napisał do mnie mój brat cioteczny, z którym od kołyski się przyjaźniłam, ale po pewnych wydarzeniach w naszej rodzinie nasz kontakt się urwał. Pisze do mnie, że chce odbudować nasze relacje, że tyle czasu się nie widzieliśmy, że Babcia by się cieszyła gdyby widziała, że nasze relacje są takie jak kiedyś. Myślę sobie, ale super! No to spotkajmy się nawet dzisiaj. Spotkaliśmy się, gadka szmatka, super wspomnienia, co tam u Ciebie, bla bla. Po takim czasie nawet mieliśmy o czym gadać, więc była przeszczęśliwa, ale on nagle wyciąga z plecaka jakieś papiery i zaczyna mi wciskać ubezpieczenia i jakieś pożyczki. Po prostu aż mnie zatkało, pod pretekstem odnowienia przyjaźni chciał mi wcisnąć jakieś gówno mlm. Nie wiecie nawet jak jest mi smutno... Skończyło się tak, że wstałam i wyszłam, a on już do mnie pisze: " co tam? zastanowiłaś się?" Te mlmy to jakaś sekta normalnie. #rodzina #przegryw #mlm
  • 62
@mamawolf: Mnie znajoma podstępnie wyciągnęła kiedyś na takie większe ich spotkanie, o hui, ludzie bili brawo na bzdurne teksty, cieszyli się, potakiwali ciągle, wiwatowali. Jak po tym spotkaniu w mniejszym gronie zadałam kilka sensownych pytań, otrzymałam odpowiedź..Twój mózg nie przyswaja, że dojście do bogactwa może być tak łatwe. PO PROSTU NIE JESTEŚ NA TO GOTOWA ( ͡ ͜ʖ ͡)
@mamawolf: klasyka xD do tego dodałbym jeszcze FM (te kosmetyki i chemia, co to dwie godziny dziennie pracujesz i dostajesz mercedesa) i lyoness jeden mongoł kiedyś do mnie pisał na fb, też z nim nie gadałem dosyć długo i coś tam pisze i przeszedł do sedna wreszcie i jak mu napisałem, że to gówno jest straszne i wiem o co chodzi to było tak ( ͡° ͜ʖ ͡°
@mamawolf: miałam tak z koleżanka z licbazy, nagle po wielu latach się odzywa, ze super co u ciebie musimy sie spotkac na piwo, to kiedy? spoko mi pasuje, myslalam ze powspominamy sobie znajomych z klasy i nauczycielki a ta suka po 10min rozmowy wyciąga kartke i zaczyna mi rysować piramidę xd mówi ze zainwestowala w to 9k złotych i buduje sieć xd i ja tez musze dolaczyc zeby budowac własną xd