Wpis z mikrobloga

Sytuacja z wczoraj: Napisał do mnie mój brat cioteczny, z którym od kołyski się przyjaźniłam, ale po pewnych wydarzeniach w naszej rodzinie nasz kontakt się urwał. Pisze do mnie, że chce odbudować nasze relacje, że tyle czasu się nie widzieliśmy, że Babcia by się cieszyła gdyby widziała, że nasze relacje są takie jak kiedyś. Myślę sobie, ale super! No to spotkajmy się nawet dzisiaj. Spotkaliśmy się, gadka szmatka, super wspomnienia, co tam u Ciebie, bla bla. Po takim czasie nawet mieliśmy o czym gadać, więc była przeszczęśliwa, ale on nagle wyciąga z plecaka jakieś papiery i zaczyna mi wciskać ubezpieczenia i jakieś pożyczki. Po prostu aż mnie zatkało, pod pretekstem odnowienia przyjaźni chciał mi wcisnąć jakieś gówno mlm. Nie wiecie nawet jak jest mi smutno... Skończyło się tak, że wstałam i wyszłam, a on już do mnie pisze: " co tam? zastanowiłaś się?" Te mlmy to jakaś sekta normalnie. #rodzina #przegryw #mlm
  • 62
@mamawolf: been there. Znajomy znajomego mnie zaprosił takie spotkanie. Z uprzejmości poszedłem. #!$%@? jak to nie fajnie, dochód pasywny, piękne wykresy i obrazki. Miał już pozlacana diamentowa pokrzywe czy #!$%@? wie jaki turbo Level. Ale na pytanie ile zarabia nie chciał powiedzieć. Tylko zaczął się #!$%@?:) koleś w średnim wieku jeżdżący rozsypujaca się fura za 5k. Pewnie gdyby on wybierał miejsce to spotkaliśmy się w maku, a tak to ładna restauracja;)
@mamawolf: Miałem ziomeczka co dostał się do pracy w ubezpieczeniach czy czymś podobnym gdzie jego wypłata była zależna od tego ile sprzeda tego syfu dla ludzi. Tak mu #!$%@?ło, że zaczął opowiadać o tym cały czas, wciskał dla znajomych na domówkach, ogniskach, dyskotekach że to najlepsza opcja na ubezpieczenie XD Znajomi przestali się z nim spotykać a po czasie on zmienił pracę i wrócił do normalności ( ͡º ͜ʖ
@mamawolf:

Appendix 13C
12 steps for deprogramming victims of MLM abuse
[strona 469]
http://www.mlm-thetruth.com/multi-level-marketing-unmasked/
(podświetlony na niebiesko odnośnik "Multi-level Marketing Unmasked")

What To Do When A Family Member Is In A MLM Scam
http://ethanvanderbuilt.com/2016/03/07/family-member-is-in-a-mlm-scam/

Cult expert Steve Hassan of the Freedom of Mind Center leads a wide ranging discussion on multi-level marketing with MLM expert Robert L. FitzPatrick author of False Profits and creator of Pyramid Scheme Alert
https://www.youtube.com/watch?v=_QtH07n-Lns

MLM And
renalum - @mamawolf: 

Appendix 13C
12 steps for deprogramming victims of MLM abus...

źródło: comment_XLoOOVKZJMOVHzQ2ucFIsL7F2TDmx9U9.jpg

Pobierz
@mamawolf: Tak się składa, że miałem (nie)przyjemność wstąpić do grupy FM i być na dwóch cotygodniowych spotkaniach. Podsumowując, musisz zdobyć jak najwięcej ludzi, truć im dupę, przecież nic nie stracą a mogą tylko zyskać, jak ktoś nie jest zainteresowany to zmyślić coś aby tylko zdobyć tą jedną osobę. Sęk w tym że zostałem w to "wkręcony" przez kumpla który przez 1,5 miesiąca ciągle mi o tym nawijał włączając w to codzienne