Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak kiedyś w liceum nauczyciel z WFu nas zabrał na siłownie która była niedaleko szkoły - jako że trochę ćwiczyłem poza szkołą to założyłem sobie 60kg na płaskiej ławeczce a on od razu "taa, na pewno to podniesiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)" a potem w trakcie wyciskania jak już podnosiłem nagle się zaczął śmiać "haha, jaka mina". Drogi Panie Sebastianie, jeśli pan to czyta to #!$%@? ci w dupe bo chyba nikt mnie tak nie zniechęcił do chodzenia na siłownie inną niż u wujka w piwnicy niż ty.

#silownia #mikrokoksy #zalesie #licbaza
  • 58
  • 271
@MarianAlkoholik: Ja miałam świetną nauczycielkę w LO XD Nie dość, że szprycha jakieś 9/10, to raz z nią poszłyśmy na piwo po SKSach i tylko od niej chcieli dowód (a reszta miała po 17-18 lat). Jak któraś z nas była pod jakimś kątem uzdolniona (np. nawet takie głupie schylanie na schodku, tzn sięgnąć dłońmi jak najdalej poniżej stóp na prostych nogach, czy świetna celność w koszykówce, nawet pomimo bycia kompletnym beztalenciem
@Locati: Dawał pojęcie o ogólnej elastyczności danej osoby, przydało się przy rozdzielaniu do drużyn w konkurencjach wymagających różnych specjalności XD btw wiedziałeś, że kobiety, że względu na inną budowę mięśni i ścięgien osiągają w tym lepsze wyniki niż mężczyźni? XD
@UrbanHorn ja w liceum byłem zajebiscie chudy (przy 193cm 70kg) i pamiętam jak nauczyciel wf-u - Krzychu, widząc, że suabo mi idą wszelkie ćwiczenia i ogólnie taka miernota sportowa ze mnie, powiedział mi, żebym się nie przejmował i w ramach zaliczenia, mogę zrezygnować z tych ćwiczeń, ale mam zacząć chodzić na szczypiorniaka w jego zespole. To naprawdę mnie podbudowało psychicznie i fizycznie i każdemu życzę takiego wuefisty. Dziękuję Pan Krzyś,
@UrbanHorn: no ze mnie nauczyciel się podśmiechiwał (ale też nie jakoś złośliwie), że trenuję jakieś ciężary. Do momentu, aż nie przełożyło się to na inne dyscypliny, bo i grając w siatkę miałem lepszą koordynację, i w kosza jakoś lepiej mi szło, do tego w bieganiu poprawiłem czas dość znacząco. Po jednych zajęciach nawet wskazał palcem na mnie, ile się można poprawić, jak się weźmie za siebie, więc sobie odrobił podś#!$%@? (
@UrbanHorn: Kurde jak prawie dorosły chłop może się przejmować takimi pierdołami. Całe życie miec #!$%@? co ktos o was sądzi i iść do przodu. Naprawdę nie rozumiem jak można się zniechęcić do sportu bo osoba x się zaśmiała...(°°