Wpis z mikrobloga

@krave: po profilowym widać, że bez szału. Jak różowa zagaduję pierwsza, to OP jest pewnie 9/10 i jeden czy drugi różowy różnicy mu nie robi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kieres: to nie OP - masz znak wodny. Różowa normalna - bez czarnych ust w dziubek, ściśniętych cycków i psiego nosa. I skoro normalna to zagadała sama a nie dlatego, że koleś był 11/10, miał zdjęcie w BMW ojca i dwa rolexy na ręku - jak ktoś nie jest #!$%@? to naprawdę nie liczy się dla niego kto pierwszy zagada i nie traktuje tego jako wybijania kamieni w bastionie stulejarności
  • Odpowiedz
@krave: w takim razie koleś z tindera, a nie OP zachował się głupio, co jest oczywiste, ale nie zmienia faktu, że facet musi być naprawdę przystojny żeby różowy zagadał jako pierwszy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Znam tę apke ze swojego punktu widzenia, kumpli czy różowych i wiem jak to działa.
  • Odpowiedz
@Kieres: nie używałam nigdy Tindera, ale na żywo zdarzyło mi się zagadać do niebieskich, którzy mi się podobali (i obiektywnie nie było 11/10, bo koleżankom się nie podobali). Zależy od badanej grupy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz