Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
mój przełożony wczoraj powiedział mi że mam być bardziej otwarty na ludzi i więcej się uśmiechać xD brakło tylko żebym biegać zaczął

co pół roku jest zbierana opinia o tobie od współpracowników (moja pierwsza) i potem na rozmowie z liderem dostajesz pochwałe albo #!$%@?. No i co sie dowiedziałem:

anon ma permamentny wyraz obrzydzenia na twarzy xD

czuję się dziwnie i niepewnie pracując z anonem

nic o nim nie wiem, nigdy nie powiedział nic osobistego

odpowiada półsłówkami

nie wykazuje inicjatywy w kontaktach ze współpracownikami

troche pszypau, ale mnie nie #!$%@?ą przecież za to że nie rozmawiam z karynkami o kredycie na mieszkanie i dobrym przedszkolu dla brajanka.
swoja prace zawsze wykonuje sumiennie takze moga mi naskoczyc bo jestem najlepszy w dziale pod tym wzgledem, zwlaszcza ze karynki w pracy non stop wychodza do kuchni plotkowac na kawusie gdy anon sobie pracuje.

zycie jest super ogolem

#pracbaza #korposwiat #przegryw #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: akado
  • 45
mój przełożony wczoraj powiedział mi że mam być bardziej otwarty na ludzi i więcej się uśmiechać xD


@AnonimoweMirkoWyznania: gdyby to była koleżeńska sugestia to ok. Ale nie jak Ci to mówi jako przełożony, w tonie pouczenia.
Nie cierpie tej korpo-filozofi: masz być oddany korporacji sercem, duszą, umysłem i ciałem.
n.....n - > mój przełożony wczoraj powiedział mi że mam być bardziej otwarty na ludzi...

źródło: comment_CB3YFKhjzSF5uQGbvTQ46tgCEY9fEdf6.jpg

Pobierz
@AnonimoweMirkoWyznania: gadaj ciągle o pracy co kolwiek związanego jest z pracą, jak na przykład papier się w drukarce skończy to mów o tym jakie drukarki są dobre, że ta co jest w pracy też w sumie dobra. Jak na przykład zabraknie cukru to rzucaj statystykami z dupy, że na przykłąd w firmie XYZ nie było cukru i ludzie zaczeli więcej rozmawiać, na przykład jak wysiądzie prąd to nie mów 'O nie
@willard: Jak wiesz, że ktoś nie lubi pomidorów to możesz to wykorzystać w rozmowie o awansie, na przykład szef hoduje pomidory, to powiesz mu, że krysia z działu działowego nie lubi pomidorów a on powie' no a akurat miałem dać jej awans' ale czekaj anon czy mnie w #!$%@? nie robisz. - Pani grażynko, prosze mi zawołać krysie z działu działowego. Krysia przyjdzie a ty siedzisz i patrzysz, a szef patrzy