Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
mój przełożony wczoraj powiedział mi że mam być bardziej otwarty na ludzi i więcej się uśmiechać xD brakło tylko żebym biegać zaczął

co pół roku jest zbierana opinia o tobie od współpracowników (moja pierwsza) i potem na rozmowie z liderem dostajesz pochwałe albo #!$%@?. No i co sie dowiedziałem:

anon ma permamentny wyraz obrzydzenia na twarzy xD

czuję się dziwnie i niepewnie pracując z anonem

nic o nim nie wiem, nigdy nie powiedział nic osobistego

odpowiada półsłówkami

nie wykazuje inicjatywy w kontaktach ze współpracownikami

troche pszypau, ale mnie nie #!$%@?ą przecież za to że nie rozmawiam z karynkami o kredycie na mieszkanie i dobrym przedszkolu dla brajanka.
swoja prace zawsze wykonuje sumiennie takze moga mi naskoczyc bo jestem najlepszy w dziale pod tym wzgledem, zwlaszcza ze karynki w pracy non stop wychodza do kuchni plotkowac na kawusie gdy anon sobie pracuje.

zycie jest super ogolem

#pracbaza #korposwiat #przegryw #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: akado
  • 45
@AnonimoweMirkoWyznania: kierownik z korpo here. Niestety nawet nie zdajesz sobie jak bardzo wazna jest komunikatywnosc. Jak ludzie Ci nie ufaja (a to o to chodzi w tym przypadku) to nje beda chcieli z Toba wspolpracowac. Czasami wazne jest, aby ludzie sie zastepowali, brali za siebie obowiazki i generalnie sobie pomagali. Jak Cie nie znaja to nie beda chcieli tego robic, a to rodzi problem liderowi. Ot cala filozofia
@AnonimoweMirkoWyznania miałam podobną akcje z tym że nikt o mnie nie pisał żadnej opinii. Po prostu po placówce w której pracowałam chodziła opinia, że za mało sie uśmiecham, za mało mówię dzień dobry (xD). Podejrzewam że właśnie z tego względu nie przedłużyli mi umowy co jest dla mnie mega #!$%@? bo nie zatrudnilam się w #!$%@? cyrku jako klown żeby się ciągle uśmiechać.