Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
mój przełożony wczoraj powiedział mi że mam być bardziej otwarty na ludzi i więcej się uśmiechać xD brakło tylko żebym biegać zaczął

co pół roku jest zbierana opinia o tobie od współpracowników (moja pierwsza) i potem na rozmowie z liderem dostajesz pochwałe albo #!$%@?. No i co sie dowiedziałem:

anon ma permamentny wyraz obrzydzenia na twarzy xD

czuję się dziwnie i niepewnie pracując z anonem

nic o nim nie wiem, nigdy nie powiedział nic osobistego

odpowiada półsłówkami

nie wykazuje inicjatywy w kontaktach ze współpracownikami

troche pszypau, ale mnie nie #!$%@?ą przecież za to że nie rozmawiam z karynkami o kredycie na mieszkanie i dobrym przedszkolu dla brajanka.
swoja prace zawsze wykonuje sumiennie takze moga mi naskoczyc bo jestem najlepszy w dziale pod tym wzgledem, zwlaszcza ze karynki w pracy non stop wychodza do kuchni plotkowac na kawusie gdy anon sobie pracuje.

zycie jest super ogolem

#pracbaza #korposwiat #przegryw #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: akado
  • 45
@herejon: Ilość tekstu odwrotnie proporcjonalna do wagi "problemu", no i ewidentnie za dużo wolnego czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale ok, przekonałeś mnie, od teraz będę #!$%@?ł o moich życiowych problemach innym i udawał że mnie chłodne historie współpracowników interesują.
swoja prace zawsze wykonuje sumiennie takze moga mi naskoczyc bo jestem najlepszy w dziale pod tym wzgledem, zwlaszcza ze karynki w pracy non stop wychodza do kuchni plotkowac na kawusie gdy anon sobie pracuje.


@AnonimoweMirkoWyznania: czyli ty #!$%@? jak kto glupi, a masz #!$%@? opinie od wspolpracownikow. Zamiast sie #!$%@? robic tyle co oni i miec light, naparzasz jak dzik. Wiec nic dziwnego ze inni sie patrza na ciebie jak na
@nacpanazielonka: Od zawsze? Skoro x osób ma o tobie takie zdanie, to może warto się zastanowić? Mam taką jedną osobe w teamie- pracuje dobrze, jest zawsze na czas i ogólnie nie ma problemu z jej pracą. Ale jest po prostu nieprzyjemna, kręci nosem, chodzi często naburmuszona i niczego nie lubi. I zgadnij co- nikt nie lubi z nią pracować.
Przecież nie chodzi o to, żeby od razu udawać jakiegoś clowna, ale