Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Ja tam nie słucham disco-polo, bo to sami wieśniacy. Klasycznej muzyki też nie słucham, bo to dla sztywniaków. Metal jest dla brudasów, więc nie chcę być z nimi kojarzony. Rock to muzyka dla samych ćpunów to też odpada. Jakbym chciał posłuchać drum&base to wsadziłbym cegłę do pralki i nastawił pranie. Rap jest dla biedaków, którzy żyją na ulicy to też nie wypada słuchać. Ostatnio próbowałem jeszcze posłuchać jazzu, ale szybko skończyłem jak
@wyindywidualizowanyentuzjasta sluchalem juz prawie kazdej muzyki na roznych etapach swojego zycia od metalu i grungu rocka progresywnego przez techno jungle trancy i minimale az po jazz muzyke folkowa i obecnie klasyczna i tylko muzyczni analfabeci sa w stanie przyznac ze caly ten czy inny gatunek to kategoryczne gowno. Disco polo jak i rap ma swoje korzenie w kulturze, swoja muzyczna nisze i funkcje, przedstawicieli dobrych jak i zlych. Dorosniesz to zrozumiesz (
@Reikor. Kolego chodzi ci o Hardcore Rap ;) pierwowzór który był nagrywany w latach 80-90 m.in przez 2paca,Ice Cube z polskich przede wszystkim Peja
@wyindywidualizowanyentuzjasta. Zgadzam się u mnie nawet Pop przejdzie Disco polo już nie i najbardziej bawi mnie ich argument ,,Nikt nie słucha a każdy zna" pomijając że co druga osoba słucha tego na full głośnikach albo puszczają to w autobusach

@PanCzlowiek. Tutaj padł taki dziwny Polski