Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem z dziewczyną od 1,5 roku, obydwoje lvl 25. Problem w tym, że dla mnie to pierwszy związek (piwniczyłem mocno), a ona miała wcześniej 2 chłopaków (łącznie ponad 4 lata związku).

Od początku związku jest pewna rzecz, która nie daje mi spokoju i obawiam się, że na dłuższą metę nie będzie to do utrzymania jeśli czegoś nie zrobię.

Mianowicie - czuję dużą zazdrość o jej przeszłość seksualną:
- to, że spała z dwoma innymi osobami (ja nie)
- to, że uprawiała seks 4 lata dłużej niż ja

Nie chodzi o jakieś porównywanie się, czy jestem w seksie lepszy niż poprzednicy czy nie (jestem zadowolony z tego jak ją zaspokajam). Chodzi raczej o pewnego rodzaju obrzydzenie (że robiła to samo co ze mną z innymi osobami) oraz o wspominaną zazdrość.

Od dłuższego czasu zastanawiam się co z tym zrobić i przyznam szczerze, że nie wiem. Z jednej strony wiem, że na pewno nie zrobię żadnego skoku w bok, bo bardzo ją szanuję. Z drugiej strony wiem, że nie może to być związek na resztę życia, bo zawsze będę czuł to co teraz.

Myślałem o zaproponowaniu jej jednej z tych rzeczy:
- otwarty związek
- relacja FWB
- trójkąt/czworokąt
Wiem, że wszystkie te rzeczy wystawiłyby związek na dużą próbę. Chyba jednak warto spróbować, skoro nie widzę możliwości, żeby przetrwało to bez #rozowepaski paski

Czy ktoś z was był w podobnej sytuacji? Jak to rozwiązaliście?

#kiciochpyta #seks #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: xadereq
  • 133
@AnonimoweMirkoWyznania: Znając życie, to przy kolejnej dziewczynie nadal będzie ci przeszkadzało, że miała przed tobą partnerów (no chyba, że znajdziesz dziewicę). Może powinieneś udać się do psychologa i popracować nad swoją psychiką, zanim zdecydujesz się na rozpoczęcie kolejnego związku.
Mysle ze sporo osób tutaj akurat rozumie taką zazdrość, ważne że sobie zdajesz z tego sprawe ze to ze miała tych partnerów jest normalne. Pierogi na boku żeby wyrównać "licznik"? Plz, to nie prowadzi donikąd. Jeżeli ta dziewczyna jest wporzo, to zrób wszystko żeby pozbyć się tych negatywnych emocji, obawiam się jednak że to będzie dla Ciebie trudne albo wrecz niemożliwe. To o czym piszesz, to są wg mojej wiedzy dość częste
@qcrimson: brzydzi go fakt, ze wcześniej ktoś inny był na jego miejscu i uprawiał z nią seks. Możliwe ze przez to nie czuje sie pewnie i kompleksy biorą górę. Specjalista moze mu pomoc bo to nawet od niego moze nie być zależne i meczy sie tylko gosc ze swoim #!$%@? xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Jesteś zazdrosny o jej przeszłość? Jak będziesz w otwartym albo zdecydujecie się na trójkąt/czworokąt to tymbardziej będzie to Ciebie męczyło, bo odbędzie się podczas relacji z Tobą.
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie licz, że ona się zgodzi na którekolwiek z tych rozwiązań, takie rzeczy tylko w filmach.
Według mnie nawet Twoje oczekiwanie na to, że się zgodzi jest nie fair w stosunku do niej...

Jak dla mnie to związek nie ma sensu, powód zerwania dobry jak każdy inny - może Ci się wydawać, że to głupota, ona może tego też nie zrozumieć, ale ludzie z gorszych i głupszych przyczyn się rozstawali..