Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem z dziewczyną od 1,5 roku, obydwoje lvl 25. Problem w tym, że dla mnie to pierwszy związek (piwniczyłem mocno), a ona miała wcześniej 2 chłopaków (łącznie ponad 4 lata związku).

Od początku związku jest pewna rzecz, która nie daje mi spokoju i obawiam się, że na dłuższą metę nie będzie to do utrzymania jeśli czegoś nie zrobię.

Mianowicie - czuję dużą zazdrość o jej przeszłość seksualną:
- to, że spała z dwoma innymi osobami (ja nie)
- to, że uprawiała seks 4 lata dłużej niż ja

Nie chodzi o jakieś porównywanie się, czy jestem w seksie lepszy niż poprzednicy czy nie (jestem zadowolony z tego jak ją zaspokajam). Chodzi raczej o pewnego rodzaju obrzydzenie (że robiła to samo co ze mną z innymi osobami) oraz o wspominaną zazdrość.

Od dłuższego czasu zastanawiam się co z tym zrobić i przyznam szczerze, że nie wiem. Z jednej strony wiem, że na pewno nie zrobię żadnego skoku w bok, bo bardzo ją szanuję. Z drugiej strony wiem, że nie może to być związek na resztę życia, bo zawsze będę czuł to co teraz.

Myślałem o zaproponowaniu jej jednej z tych rzeczy:
- otwarty związek
- relacja FWB
- trójkąt/czworokąt
Wiem, że wszystkie te rzeczy wystawiłyby związek na dużą próbę. Chyba jednak warto spróbować, skoro nie widzę możliwości, żeby przetrwało to bez #rozowepaski paski

Czy ktoś z was był w podobnej sytuacji? Jak to rozwiązaliście?

#kiciochpyta #seks #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: xadereq
  • 133
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie ma to jak mieć 25 lat i oczekiwać od dziewczyny w twoim wieku dziewictwa... kobieta nie będzie czekała na ciebie aż wyjdziesz z piwnicy na białym koniu i łaskawie dasz jej przeżyć z tobą pierwszy raz. I jest różnica między byciem w stałym związku który się rozpadł a przeżywaniem jednonocnych przygód, z tego co piszez ona miała raczej trwalsze związki które się nie udały po prostu i tyle a
UwielbianaMarzycielka: @testowyandrzej: @Koliat: @Blizz4rd: @NajgorzejxD: @Frettka: @consummatumest:
No dobra, krytykować potraficie, ale czy macie jakieś argumenty?
Ja przecież wiem, że to moja wina, że piwniczyłem. Nie mam do dziewczyny o nic pretensji, bo też jak miałbym je uzasadnić. Nie biorę pod uwagę żadnej formy nieuczciwości/zdrady, więc nie wiem skąd atakujące podejście
Sytuacja jest taka jak napisałem i niewielkie znaczenie ma z czego ona wynika -
@AnonimoweMirkoWyznania: Powiem Ci tak - jakie argumenty? Kiedy Ty waliłeś konia to Twoja aktualna dziewczyna prowadziła normalny tryb życia.
Brzydzi Cię to, że ktoś wcześniej ją całował? Możesz być pewien, że już tej śliny nie ma.
A pomyśl o tej spermie, którą sobie rozsmarywała na piersiach. Albo na twarzy. Ile ona lodów robiła w swoim życiu.
Dobra, nawet nie chce mi się brać w tym udziału. Serio ją zostaw już teraz
nieruchanka : Ja bylam dziewica gdy weszlam w moj zwiazek, moj niebieski mial 2 przede mna i robil sporo rzeczy. Bylo mi ciezko, bo tez sie pojawila gownozazdrosc, ale takie jest zycie. Warto ulozyc sobie w glowie, ze to normalne. Sa momenty gdy dana osoba jest w twoim zyciu, a jak to zostaje zamknietym etapem to zyc dalej. Pozostaje ci cieszyc sie, ze masz kogos fajnego z kim mozesz robic co chcesz
RóżowaElfka: > A pomyśl o tej spermie, którą sobie rozsmarywała na piersiach. Albo na twarzy. Ile ona lodów robiła w swoim życiu.
@consummatumest: Myśle o tym dosyć często, to właśnie jedno ze źródeł problemu

Serio ją zostaw już teraz i nie wchodź w żadne inne związki dopóki nie dorośniesz.

@consummatumest: Dlaczego miałbym nie wchodzić? Będę szukał dziewczyny, która miała max jednego partnera i będzie to symetryczna relacja

Nie jesteś
Wiem że nasz związek nie przetrwa lat w obecnej formie i mam dwie opcje:

- zakończyć go

- zaproponować coś innego


@AnonimoweMirkoWyznania: Masz trzecia opcje - przebudowac siebie na tyle aby nie czuc czegos tak absurdalnego, i to jedyna opcja dzieki ktorej unikniesz tragicznego konca tego albo jakiegokolwiek innego zwiazku jaki bedziesz mial.
Zacznij moze od wyobrazenia sobie sytuacji ze Ty kiedys ruchales kolezanke i Twoja dziewczyna czuje do Ciebie obrzydzenie
@AnonimoweMirkoWyznania: niech ktoś w końcu doda stuleje i #!$%@? do klasyfikacji chorób i zaczynajcie wpis od "jestem stuleja", żeby nie trzeba było czytać do końca, żeby wiedzieć o co chodzi. Zaburzenie jak każde inne, jedni maja borderline, a inni stuleje i #!$%@?. Ps przegrywem jest się na cale życie, a dziewczynę zostaw w spokoju, zanim Cię rzuci dla normalnego, a Ty się zalamiesz