Wpis z mikrobloga

O Boże ale zgniłam XD
Idę sobie wesoło przez rodzinne miasteczko i widzę swoją znajomą z liceum, która idzie z ojcem. Warto dodać, że owa znajoma trzyma się z moimi licealnym „psiapsiami” które się ode mnie odwróciły i zaczęły mnie gnoić za plecami po maturze (np wspólnym znajomym zaczęły się ze mnie zaśmiewać że na pewno się nie dostanę na studia i ciekawe co wtedy będę robić -dafak). No i idę sobie tak wesoło i słyszę jak ta „znajoma” mowi ojcu żeby mi nie odpowiadał XDDD No i ja usmiech numer 5, wesoło mowie „dzien dobry” i „czesc” a ci głowy odwrócone i idą dalej z miną srających kotów XD
Po niej mogłabym się spodziewać ale nie po dorosłym człowieku XD ale w końcu ktoś ja musiał wychować

##!$%@? #heheszki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #bekazpodludzi
  • 60
@laczka: Jesteś sama sobie winna. XD Ona tobą gardzi, chyba że jak to baby mają w zwyczaju, przekoloryzowałaś opowieść na swoją stronę. Ale jezeli nie, to przykro że ja muszę ci uświadamiać takie proste mechanizmy. Jak ktoś tobą gardzi, to jaki jest sens bycia miłym?