Wpis z mikrobloga

O Boże ale zgniłam XD
Idę sobie wesoło przez rodzinne miasteczko i widzę swoją znajomą z liceum, która idzie z ojcem. Warto dodać, że owa znajoma trzyma się z moimi licealnym „psiapsiami” które się ode mnie odwróciły i zaczęły mnie gnoić za plecami po maturze (np wspólnym znajomym zaczęły się ze mnie zaśmiewać że na pewno się nie dostanę na studia i ciekawe co wtedy będę robić -dafak). No i idę sobie tak wesoło i słyszę jak ta „znajoma” mowi ojcu żeby mi nie odpowiadał XDDD No i ja usmiech numer 5, wesoło mowie „dzien dobry” i „czesc” a ci głowy odwrócone i idą dalej z miną srających kotów XD
Po niej mogłabym się spodziewać ale nie po dorosłym człowieku XD ale w końcu ktoś ja musiał wychować

##!$%@? #heheszki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #bekazpodludzi
  • 60
  • Odpowiedz
  • 500
@laczka nienawidzę takich ludzi. Ostatnio miałam podobną sytuację - chłopak mojej byłej przyjaciółki którego znam od 7 roku życia udawał, że mnie nie widzi w małej knajpce, w której chcąc nie chcąc minęlismy się kilka razy. Poważna mina, zmarszczone brwi i wzrok w ścianę - komiczne xD
  • Odpowiedz
@qcrimson: ehhh z takim udawaniem ze kogos sie nie widzi to czasami roznie bywa xD kiedys dosc czesto zdarzalo mi sie wyjsc bez okularow, po tym jak powiedzialem czesc czy tam dzien dobry kilka razy niewlasciwym osobom to przestalem mowic pierwszy jak nie bylem na 100% pewien xD
  • Odpowiedz
  • 31
@laczka
@qcrimson

Mnie mocno śmieszy to, że takie sytuacje zazwyczaj... Zdarzają się różowym. Nie mówię, że zawsze, ale większość takich opowieści słyszę z ust kobiet właśnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A dlaczemu?

"Nie wiem, choć się domyślam"
  • Odpowiedz
@Klepajro: raczej nie bo obie też się podostawały na to co chciały (na jakieś gównokierunki), ale to takie typowe gimbusiary, które #!$%@?ą się w piosenkarzach i odwalają jakiś szajs (bransoletki przyjaźni i wspolne konto na instagramie) XD może im mózg wypaliło i uznały że jak nie #!$%@? takich rzeczy z nimi to nie jestem ich warta
  • Odpowiedz
@laczka podsumowanie relacji damsko damskich w okresie szkolno studenckim
Psiapsiuly, "najlepsze" przyjaciolki, fochy, odwracanie sie i o
Baby sa jakies inne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@paziu: prawda :) Sam kiedyś jeszcze nie nosiłem okularów, a w sumie powinienem. Mijałem znajomych, a o tym nie wiedziałem, sam się później głupio czułem, że nie mówiłem im cześć.
  • Odpowiedz
@laczka w takiej sytuacji mówi się nie samo "dzień dobry" tylko "DZIEŃ DOBRY PANIE KOWALSKI" - wtedy pan Kowalski wychodzi na buraka nie odpowiadając na dzień dobry jakie słyszeli wszyscy w okolicy kierowane w tak oczywisty sposób do niego.
  • Odpowiedz