Wpis z mikrobloga

O jakim serialu możecie powiedzieć, że był dla Was najbardziej wciągający? Nie chodzi mi o najlepszy wg. Was serial, tylko najbardziej wciągający, czyli taki, w ktorym wciągaliście odcinek za odcinkiem albo czekaliście na nadchodzacy odcinek jak głupi, bo tak Was pochłonęła dana historia. Mnie osobiście najbardziej wciągnął serial LOST, ktorego nigdy wcześniej nie oglądałem, dopiero w tym roku i całe 6 sezonow zleciało nawet nie wiem kiedy ... Nie jest to najlepszy serial jaki oglądałem, oczywiście jest gdzieś w czołowce, ale jeśli chodzi o ciekawość tego co będzie w następnym odcinku i o co chodzi w całej historii to jest to zdecydowanie numer 1 w mojej opinii. A Wy jakie macie typy?
#pytanie #rozkminy #serial #seriale #lost #zagubieni
LubieDlugoSpac - O jakim serialu możecie powiedzieć, że był dla Was najbardziej wciąg...

źródło: comment_lxkSPNH7yzY62nYmg7gkogpeGheTP3oe.gif

Pobierz
  • 85
@LubieDlugoSpac: moj najwiekszy binge watching to True Blood, Weeds, Trailer Park Boys i Breaking Bad(miesiac po ostatnim odcinku) w tej kolejnosci, nie liczac Pitbulla ktorego sobie odswiezylem w 3 noce z rzedu(wczesniej tylko w tv).
@LubieDlugoSpac: no LOST jak cholera. DO tego ten sentyment, jeden z pierwszych seriali jakie ogladalem. Czlowiek wtedy siedzial na forach i snul teorie co bedzie dalej. Te pytania po 3 sezonie, ten mindfuck po 4. Wszystko to zlozylo sie na to, ze wspominam ten serial jako najlepszy jaki ogladalem. W zaden inny serial juz sie tak nie wciagnalem, zaden inny serial ktory obecnie ogladam nie ma juz takiego fanbase w polsce