Wpis z mikrobloga

O jakim serialu możecie powiedzieć, że był dla Was najbardziej wciągający? Nie chodzi mi o najlepszy wg. Was serial, tylko najbardziej wciągający, czyli taki, w ktorym wciągaliście odcinek za odcinkiem albo czekaliście na nadchodzacy odcinek jak głupi, bo tak Was pochłonęła dana historia. Mnie osobiście najbardziej wciągnął serial LOST, ktorego nigdy wcześniej nie oglądałem, dopiero w tym roku i całe 6 sezonow zleciało nawet nie wiem kiedy ... Nie jest to najlepszy serial jaki oglądałem, oczywiście jest gdzieś w czołowce, ale jeśli chodzi o ciekawość tego co będzie w następnym odcinku i o co chodzi w całej historii to jest to zdecydowanie numer 1 w mojej opinii. A Wy jakie macie typy?
#pytanie #rozkminy #serial #seriale #lost #zagubieni
Pobierz LubieDlugoSpac - O jakim serialu możecie powiedzieć, że był dla Was najbardziej wciąg...
źródło: comment_lxkSPNH7yzY62nYmg7gkogpeGheTP3oe.gif
  • 85
@ozymandiasz: Przypomniałeś ciekawe czasy, do dziś żaden serial nie potrafił zostawiać i zostawił tyle X niewiadomych, że internet szalał wyszukując smaczki w każdym odcinku kadr po kadrze, analiza i snucie teorii. Nawet twórcy wkręcili się później i dawali różne wskazówki w real life (np. "przypadkowo" zostawiona kasetę w jakimś hotelu która okazała się filmem instruktażowym do...). Śledziłem prawie od początku i oglądałem tydzień w tydzień. Do finału 3 sezonu serial majstersztyk,