Wpis z mikrobloga

Poważnie chcesz się teraz przerzucać skrinami? Wiem, że wykop to dla ciebie bardzo ważna sprawa, ale nie dla mnie xD Znajdź sobie do takich rzeczy innego partnera x)


@RoHunter: Wykop to dla mnie żadna poważna sprawa, wszak te screeny montowałem trzy minuty, a nie parę godzin.

Po prostu chcę udowodnić, że się mylisz i wypisujesz bezpodstawne twierdzenia o braku powszechności gimboateizmu.

Zwyczajnie, po koleżeńsku wyprowadzam cię z błędu ( ͡°
Oblężona twierdza, to powszechność wśród wierzących.


@RoHunter: Raczej wśród ateistów.

Wiele razy widziałem twierdzenia jakoby "katole chcieli układać wszystkim życie pod swoją wiarę" zwłaszcza w przypadku aborcji.

Nie dziwię się, że tak bardzo uwierają cię komentarze na wykopie, bo wierzący, to jednak bardzo wrażliwa i przy okazji poprawna politycznie grupa + to wykop, więc ci dodatkowo okropnie zależy.


Nie tyle uwierają, co je widzę. Tak po prostu. Ty z jakiegoś powodu
Jakbyś nie kłamał, to na pewno miałbyś w pamięci, to że zdecydowanie stwierdziłem, że różne źródła informacji i ich polaryzacja, stanowią miejsce na „gimbozachowanie” różnych grup.


@RoHunter: Gdybyś dziecinnie nie kasował komentarzy, miałbym lepszą pamięć.

A nie zgadza się to, że w poprzednim wpisie nie pisałeś o „powszechności”, a „komentarzach na wykopie”.


Ciężko mi póki co zbierać dane na temat prywatnych rozmów, więc opieram się na zarchiwizowanych opiniach i treściach.

Dalej
@Lawrence_z_Arabii to praktykujcie ją sobie po cichu a nie #!$%@? atencyjnymi dzwonami, robicie jakieś pochody, drzecie japę i stawiacie kiczowate budynki (chodzi mi o te nowe) co pare kilometrów jak jakieś biedronki, na dodatek częściowo z budżetu ludzi którzy nie mają ochotę za to płacić. Róbcie sobie tam co chcecie ale niekoniecznie mam ochotę aby moje dzieci to oglądały więc fajnie jakbyście się z tym tak nie obnosili.