Wpis z mikrobloga

to praktykujcie ją sobie po cichu a nie #!$%@? atencyjnymi dzwonami, robicie jakieś pochody, drzecie japę i stawiacie kiczowate budynki (chodzi mi o te nowe) co pare kilometrów jak jakieś biedronki,


A co cię obchodzi, co ludzie robią?

Czy parady równości też mają odbywać się w piwnicach, bez nagłośnienia?

A wszelakie inne marsze, demonstracje i imprezy zbiorowe?

na dodatek częściowo z budżetu ludzi którzy nie mają ochotę za to płacić


@to_jest_chyba_kurcze_zart:
  • 19
@Lawrence_z_Arabii inteligentni ludzie kierują się w życiu potwierdzonymi faktami, a nie utartymi bajkami. Istnienie takiego a nie innego Boga jest tak bardzo nieprawdopodobne, że pozbawione sensu jest nawet marnowanie czasu na rozpatrywanie tego. Nie ma nawet najmniejszego powodu, dla którego osoba kierująca się faktami by miała prawdziwość czegoś takiego przyjmować za powód do rozważań, żadnej poszlaki już nie mówiąc o chociaż cieniu dowodu, elo.
inteligentni ludzie kierują się w życiu potwierdzonymi faktami, a nie utartymi bajkami.


@vind: Którzy ludzie?

Ci, co chcą wprowadzać sprzeczny z nauką ekonomii socjalizm?

Ci, co wierzą, że imigranci wzbogacą naszą kulturę?

Ci, co wbrew faktom twierdzą, że wszyscy ludzie są tacy sami i nie ma różnic między ludźmi o różnych kolorach skóry?

A może ci, co wierzą we wszystko co usłyszą w telewizji?

Wielu z ludzi wierzących w powyższe bzdury,
@Lawrence_z_Arabii

A co cię obchodzi, co ludzie robią? Czy parady równości też mają odbywać się w piwnicach, bez nagłośnienia? A wszelakie inne marsze, demonstracje i imprezy zbiorowe?


Tak, przeszkadza mi to jeśli ktoś mi #!$%@? blokuje ulice i drze się przez megafony żeby przypadkiem nie było tak że ktoś nie usłyszał tego #!$%@?. I tak, to samo się tyczy innych demonstracji, wszystko jedno czy to pochód gejów czy katolików bo to jest
waszym zwyczajem jest chwalenie się wiara i upominanie niewiernych.

@jan_zwyklak: "waszym" xD #!$%@? się chłopie w łeb z tym uogólnianiem. Nawet nie napisał jakiej jest wiary, tymczasem wy(ty i plusujacy twoj wpis) już wszystko wiecie bo nie postawił się po "waszej" stronie. xD głupsi niż ustawa przewiduje, zakodowani by się przepychać i dzielić. Masz tutaj przykład kto się chwali w sekcji komentarze xD https://www.wykop.pl/link/4230429/doniesienie-do-prokuratury-na-nergala-obraza-uczucia-religijne/
@Lawrence_z_Arabii jestem ateistą, nie przeszkadzają mi katolicy, muzułmanie(puki nie zaczynają się wysadzać( ͡º ͜ʖ͡º)), czy jakiekolwiek inne wyznania(puki nikt nie składa ofiar z ludzi ( ͡º ͜ʖ͡º)) każdy może wierzyć w co chce i tego się trzymajmy a downów ateistów należy obrażających wiarę w Boga, Jahwe czy Allacha należy zgłaszać i banować im konta(ale to już zadanie dla @Moderacja) i nie
@pomozwsprawie myślę że bierzmowanie(którego nie mam) to lepszy przykład bo ktoś kto ma 7 lat po pierwsze średnio może o sobie decydować po drugie osobowość kogoś w tym wieku nie jest jeszcze w pełni rozwinięta, więc ciężko powiedzieć czy ktoś będzie ateistą czy dobrym katolikiem
@pomozwsprawie miałem ci rozpisać rozprawkę dlaczego nie wierzę w żadną siłę wyższą ale potem sobie przypomniałem że nie mam pod ręką wódki żeby rozmawiać o polityce i religii ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Lawrence_z_Arabii: katolicy tacy zranieni się czują jak się powie coś o ich religii a sami pieprzą o islamie czy sataniźmie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

A co cię obchodzi, co ludzie robią?


a ciebie co obchodzi co robią ateiści? najpierw się żalisz, że cie ateiści obrażają a później się pytasz co kogo obchodzą działania innych, zdecyduj się.

Ja mogę się pochwalić tym, że nie kradnę ludziom komiksów w Internecie, skrzętnie usuwając jakiekolwiek odnośniki do oryginalnego źródła tylko po to, żeby wkleić swoje wysrywy o wojnie z gimboateuszami. Czym ty możesz się pochwalić?


@RuskiHolmes: Czy ty dziecko właśnie odkrywasz jak działa internet? Jeśli tak, to wpisz sobie w google na czym polegają memy.
jestem ateistą, nie przeszkadzają mi katolicy, muzułmanie(puki nie zaczynają się wysadzać( ͡º ͜ʖ͡º)), czy jakiekolwiek inne wyznania(puki nikt nie składa ofiar z ludzi ( ͡º ͜ʖ͡º)) każdy może wierzyć w co chce i tego się trzymajmy a downów ateistów należy obrażających wiarę w Boga, Jahwe czy Allacha należy zgłaszać i banować im konta(ale to już zadanie dla @Moderacja) i nie ma