Wpis z mikrobloga

Urojona powszechność gimboateizmu jest podobna do urojonego wywyższania Premier League - więcej „autistic screeching” drugiej strony.


@RoHunter: XDDDDD Urojona? W internecie gimboateizm jest normą.

Tak jakby nie można było po prostu powiedzieć, że jest się ateistą. A gdy jakiś gimboateista powie "hurr durr katolicki ciemnogród! Wierzo w dziatka w hmurach" to większość nawet zwykłych ateistów przytakuje.
  • Odpowiedz
@kamisan: Mam swój odmienny typ jeśli chodzi o wiarę, nie jestem katolikiem ani ateistą dlatego mnie to dziwi dlaczego ktoś może być namawiany do czegoś czego będzie się później wypierał bo zmienią się jego poglądy. Jeśli wychowano was w takiej wierze to dlaczego później zaprzeczacie? bo tak jest modnie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
którzy pod wieloma sensownymi komentarzami uporczywie piszą tag gimboateizm?


@RoHunter: Podaj przykłady. Ja najczęściej tag #gimboateizm widzę pod urojeniami typu:

katolicy to debile i ciemnogród


czy

hurr durr rządzi nami czarna mafia z watykanu a Polska to państwo wyznaniowe


albo

hurr durr wszyscy księża to pedofile

To samo mogę powiedzieć o wierzących.


Powiedzieć możesz, ale z przedstawieniem dowodów już trudniej, nieprawdaż?
  • Odpowiedz
Nie podam przykładów, bo aż tak mi się nie nudzi i aż tak mi nie zależy na przekonaniu cię do czegokolwiek


@RoHunter: Aha, zatem widzisz tyle przykładów gimbokatolicyzmu w życiu codziennym, ale wyszukanie chociaż kilku to jest trud niesamowity? XDDDD

Takie znalezienie przykładu gimboateistu to sprawa krótsza niż napisanie tego komentarza.

To poniżej pochodzi ze wpisu z mapą ateizmu w Europie. Czas szukania: 10 sekund.
L.....i - > Nie podam przykładów, bo aż tak mi się nie nudzi i aż tak mi nie zależy n...

źródło: comment_jio3KsPqDVXKxLf7fzGPVz9yTTo0vGSD.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz