Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki czy wy rozmawiacie ze swoimi dobrym kolegami o seksie ze swoimi dziewczynami? 9 dni temu była awantura, moja dziewczyna kazała zabierać mi swoje łachy z mieszkania i wypier***ać, nic nie pomaga, ani telefony, ani smsy, ani przeprosiny.
Może najpierw pokrótce o nas wiek już tak bliżej już 3 na początku, jesteśmy krótko ze sobą 4 miesiące, oboje świetnie się rozumieliśmy, sama dziewczyna tez bardzo fajna.
Co do tego rozmawiania o seksie z nią z innymi (żeby to było jasne i żeby wszyscy zrozumieli bez wyjątku) oczywiście to nie jest tak że ja sobie rozmawiam z niewiadomo z kim. Mam kilku dobrych kumpli z którymi się trzymam i czasmi przy piwku rozmawiamy sobie o życiu, problemach no i o sprawy łóżkowe tez czasami zahaczamy. To tez nie jest tak, że ja nie wiadomo jak się zagłębiam w ten temat i opowiadam wszystko ze szczegółami, absolutnie nie. Ale powiem szczerze, że powiedziałem, ze ona jest świetna w łóżku, że nie miałem jeszcze tak namiętnej dziewczyny i że, no i tu nastęuje własnie problem bo powiedziałem też, ze dobrze robi mi oralnie, lubi trochę klimaty sm, związywanie rąk, ciągnięcia za włosy, klapsy, lateks, jakieś przebieranki ,kilka razy powiedziałem im że zaskoczyła mnie bo lubi igraszki poza domem, no i jeszcze kilka innych faktów. Raz pochwaliłem się zdjęciem od niej które dostałem, była w bieliźnie. Nie wiem, czy to jest kwestia tego z kim ja się koleguje ale koledzy często sie chwalą co robią ze swoimi dziewczynami w łóżku albo też marudzą albo coś innego, z tego co ja pamiętam nawet jak miałem innych znajomych to też z kumplami rozmawialiśmy o swoich kobietach jeżeli chodzi o łóżko. Poza tym, wiem zabrzmi to strasznie gówniarsko ale tak jest, ale jak oni się czymś chwalą to człowiek po prostu też chce się pochwalić. Myślę, ze faceci zrozumieją i będą wiedziec o co chodzi. Ja absolutnie mówiąc im coś o swojej dziewczynie nie chciałem jej zaszkodzić.
Koniec końców moja dziewczyna się o tym dowiedziała, nie bedę isać jak do tego doszło bo i tak to nic nie wniesie do historii a musiałbym też rospisać się trochę.
Ogólenie powiedziała, ze dla niej jestem zwykłym frajerem i facetem bez klasy, ze ją bardzo zawiodłem, że zachowałem się jak świnia itp. Były pretensje i żal jak mogłem gadać ze swoimi kolegami o tak intymnych rzeczach dotyczącej jej osoby, co mi przyszlo do głowy żeby tak robić itp. Spytałem się jej czy ona tez przypadkiem nie chwali się swoim koleżanką odnoście spraw łóżkowych to powiedziała, że ona nie jest taka jak ja i że musiałaby upaść na łeb żeby takie rzeczy mówić swoim koleżanką. Powiedziała, ze mam się wynosić, między nami koniec i tyle. No i tak to się skończyło. To było 9 dni temu. Dzwoniłem, nie odbierała. Pisałem, nie odpisywała. Zablokowała mnie wszędzie. Nic nie pomaga, byłem u niej raz ale chyba nie była w domu. czy to jeszcze sie da uratować czy nie?
I chciałbym usłyszeć opienie mirków, czy wy rozmawiacie z dobrymi kumplami o takich rzeczach czy to no nie wiem ja jestem jakiś dziwny i obracam się też w dziwnym towarzystwie? Bo nie chce mi się wierzyć, ze inni mężczyźnie nie chcą się pochwalić swoimi dziewczynami skoro inni mężczyźni się chwalą swoimi kobietami ale moze ja mam inne podejście do tego.

#zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: akado
  • 149
SzczęśliwaStara: @AnonimoweMirkoWyznania: Bardzo słabe zachowanie mireczku. Mam nadzieje, że ta dziewczyna nie wróci co ciebie.
@sil3nt: To o czym ty piszesz nie ma żadnego związku z tym gościem i w sytuacji jakiej sie znajduje. Nigdy nie zrozumiem takich ludzi jak ty, koś mówi o sobie i swojej sytuacji a tacy ludzie jak ty mówią "ALE INNE RÓŻOWE TO NA PEWNO GADAJOM SWOIM KOLEŻANKOM O SWOICH FACETACH, RÓŻOWE NIE SĄ
BliskiBydlak: 1. Rozpowiadaj swoim znajomym co twoja dziewczyna lubi w łóżku, jakie ma preferencje, co ją kręci, ze lubi seks poza sypialnią, mów jakiego robi loda itp.
2. Dziewczyna się o tym dowiaduje i cie rzuca.
3. Pytaj się czy można jeszcze uratować tą relacje...
Czy Ty jesteś człowieku nienormalny czy co? Piszesz, ze bliżej ci do 30 stki ale śmiem a to wątpić. Na jej miejscu sprzedałbym ci jeszcze plaskacza
AluminiowaUkochana: hehehe no wiecie, koledzy się chwalili swoimi kobitami jakie to one nie są dobre w łóżku to ja nie chciałem być goryszy i tez się pochwaliłem a co - no doprawdy zachowanie godne pogardy. jestem ciekaw czy ty byłbys zadowolony gdybyś dowiedział się, ze twoja kobieta opowiadała swoim kumpeklą przy winku co ty lubisz w łóżku, jakie masz fantazje itp. hihihi, wiecie dziewczyny, mireczek ma fetysz stóp i lubi mi
ZepsutaPantera: Pokazywanie intymnych zdjęć twojej dziewczyny w bieliźnie jest równie niepoważne jak wrzucanie ich do sieci. Już czaisz, co jej nie pasuje? Poczuła się dzięki tobie jak k*rwiszcze. Brawo ( ͡° ͜ʖ ͡°) W ogóle opowiadanie o seksie ze swoją dziewczyną jest niepoważne, a już w szczególności w ten sposób, jak ty to robisz. Tak swoją drogą, to krowa która dużo ryczy, daje mało mleka ( ͡
OstryGrabarz: Jeszcze do momentu, kiedy mówiłeś ogólnie, że po prostu jest dobra, to byłoby do przebolenia. O tekst o oralu można się lekko #!$%@?ć. Ale sm, zdjęcia w bieliźnie? No żesz #!$%@?. Ty jej po prostu nie szanujesz, też bym się #!$%@?ł, jakby moja kobieta coś takiego #!$%@?ła. Zawiodłeś jej zaufanie i jeszcze próbujesz się szczeniacko tłumaczyć. Następnym razem zanim zaczniesz #!$%@?ć bardzo prywatne i być może wstydliwe rzeczy, dowiedz się,
Śmieszy mnie hipokryzja różowych i w sumie białorycerzenie niebieskich. Chciałbym was tylko powiadomić, że różowe sprzedają swoim koleżankom o wiele gorsze rzeczy. Możecie nawet nie znać jej koleżanek, ale miejcie świadomość, że te znają KAŻDE wasze potknięcie czy wadę. Normalnie rozmawiają, czy są hehehe zaspokajane. Mało tego, często wiedzą tyle, że stają się wyroczniami, czy wasz związek ma sens czy nie.


@sil3nt: Jesteś jedną z tych koleżanek, że tak doskonale to
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie ma? Laska obraziła się, bo dla niej to osobista sprawa. Natomiast kobiety bez problemu narzekają na swoich facetów i jest gites. Nie wiem, jestem #!$%@? po pracy, nie wrzucę brudnych skarpetek do kosza na śmieci, nie umyję kubków octem #pdk, nie chcę mi się pachnieć przez cały czas kiedy jestem w domu, lubię sobie posiedzieć z godzinę na kiblu. Dla laski to bzdety i dobre tematy do ponarzekania,
OstryWładca: @sil3nt: W dalszym ciągu nie rozumiem jak to się ma do sytuacji OPa i jego dziewczyny? Po co piszesz, ze kobiety bez problemu narzekają na swoich facetów? Przeciez on nic nie pisał, że ona narzeka na niego, że brudzi czy czegoś nie robi. Co inne kobiety mają do ich sytuacji czy inni mężczyźni o których ty piszesz? Według mnie nic.
Poza tym ciekawe rozumowanie z twojej strony "Natomiast kobiety
powiedziałem, ze ona jest świetna w łóżku, że nie miałem jeszcze tak namiętnej dziewczyny i że, no i tu nastęuje własnie problem bo powiedziałem też, ze dobrze robi mi oralnie, lubi trochę klimaty sm, związywanie rąk, ciągnięcia za włosy, klapsy, lateks, jakieś przebieranki ,kilka razy powiedziałem im że zaskoczyła mnie bo lubi igraszki poza domem, no i jeszcze kilka innych faktów.

E no to faktycznie nic nie zdradziłeś xD

Raz pochwaliłem się
@AnonimoweMirkoWyznania to normalne, ze rozmawia sie o seksie, nienormalne jest natomiast pokazywanie zdjec dziewczyny w bieliznie. Domyslam sie, ze mowiac o tym, ze dobrze Ci robi oralnie uzyles raczej innego sformuowania (jak to miedzy kolegami), ona sie dowiedziala i pozamiatane.
@AnonimoweMirkoWyznania: Rozmowy o seksie z zaufanymi osobami są ok ale... Paplanie o tym ze szczegółami i jeszcze pokazywanie innym fot laski w bieliźnie? I to jeszcze komuś kto przekazuje to innym? (No jakoś się dowiedziała) To raczej nie jest zachowanie normalnej dojrzałej osoby dorosłej.
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie no, gratuluje kumpli. Wiadomo, że jesteśmy dorośli i takie tematy też się zahacza. Ale po pierwsze, w wąskim gronie przyjaciół (dla mnie nienaturalne byłoby mówienie o sobie, prywatnie, wśród ludzi, którym nie do końca ufam, a co dopiero o dziewczynie), po drugie, jakie pokazywanie fotek? Że dziewczyna ci wysyła takie rzeczy, to znaczy, że była oddana, a ty to potraktowałeś jak fajną rzecz do pochwalenia się kolegom. Podziękuj sobie
@AnonimoweMirkoWyznania: ona cie wypie*dolila z domu i zerwala kontakt nie dlatego ze poopowiadałeś kolegom to i owo, tylko dlatego ze pokazales ze jestes pipka podczas opisywanej tu rozmowy, bo jakbys na jej pretensje powiedzial cos w stylu "no i ch*j z tego" itd to by ona od razu by zgasla i nabrala pokory
s*ki takie sa albo je gasisz jak peta od razu albo wywołają pożar i jestes spalony
@AnonimoweMirkoWyznania czytam odpowiedzi na poczatku i nie wierze. Sami #!$%@? sie odzywaja ze #!$%@? itd, #!$%@? prawda, pewnie o kupie tez nie wolno rozmawiac i przenigdy zaden #!$%@? swoja reka nie dotykal. moze za krotko te 4 miesiace, ale #!$%@? no samo zycie, jestesmy dorosli, wg mnie reakcja nieadekwatna do czynu. A te fotke mozesz podrzucic, zobaczymy czy miala sie o co #!$%@?.
bo powiedziałem też, ze dobrze robi mi oralnie, lubi trochę klimaty sm, związywanie rąk, ciągnięcia za włosy, klapsy, lateks, jakieś przebieranki ,kilka razy powiedziałem im że zaskoczyła mnie bo lubi igraszki poza domem, no i jeszcze kilka innych faktów.


@AnonimoweMirkoWyznania: gimbaza, max liceum i to jakaś wczesna klasa. Nie dziwię się dziewczynie.
No mocno przegiąłeś. Co innego wspomnieć przy kumplach 'jest mi z nią fajnie'/'nie jest mi z nią fajnie', a co innego opisywać ze szczegółami. Za pokazanie zdjęcia powinieneś taki wpierdziel dostać, żeby Cię ci kumple nie potrafili poznać.
@AnonimoweMirkoWyznania: Powiem Ci tak. Nie ruchałem od tak dawna że mi prawictwo wróciło ale gadam z kumplami w #!$%@? o seksie z laskami. Moimi, ich, pomiędzy. Bardzo przyjemny temat ale że wysłałeś seks fotkę swojej laski to powiem tak Tobie: #!$%@? jesteś xD