Wpis z mikrobloga

Często czytam na mirko historie od ludzi którzy wynajmują u kogoś mieszkanie/pokój. Zawsze są to historie napawające przerażeniem, właściciele odstawiają totalne cyrki. Sam jestem na wynajmie, niedługo muszę się wyprowadzić, co niestety wiązało się ze skróceniem umowy najmu. Ponieważ jestem (a na pewno staram się być) człowiekiem uczciwym było mi z tego powodu głupio. Właściciel - spoko, nie ma problemu zdarza się. Wpadł dzisiaj do mnie, podpisaliśmy wypowiedzenie, gadał wesoło przez jakieś 3 godziny a na odchodne wręczył mi flaszkę xD za dwa tygodnie idziemy na wódkę. Bardzo w porządku facet po 40tce. Życzę każdemu takiego właściciela jaki mi się trafił. #wroclaw #wynajem #mieszkanie #oswiadczenie
Pobierz C.....j - Często czytam na mirko historie od ludzi którzy wynajmują u kogoś mieszkani...
źródło: comment_ajuTQl4Fi3DceKlPx6JTI23Oc6dx0QbA.jpg
  • 7
@Charczoncy_wuj: samw here, wynajmuje pietro w domku, wlasciciele dwa pietra nade mna mieszkaja i jak do rany przyloz. Hak cos sie zepsuje czy czegos mi trzeba to w ciagu kilku dni to naprawiaja kupuja, ostatnio #!$%@? szybe w drzwiach i chcialam zaplacic wlascicielowi po wymianie to on uciekl i przez zamkniete drzwi tylko powiedzial ze wszystko w porzadku