Wpis z mikrobloga

Kto pomaga dzieciom w projektach domowych plusuje, dzieci przewijają dalej.

Klasa pierwsza, wiek 5 lat. Projekt: miasto 3d. Projekt wykonała córka, realizacja głównie ona, ja pomagam gdzie trzeba ciąć, kleić mocno, trzymać kąty. Materiały: od tygodnia zbieraliśmy recyklingi. Za podstawę robi karton z przesyłki mąki.
Tylko te małe drzewka robiłem sam, bo wszystko klejone.

#dzieci #szkola #ojcostwo #rodzicielstwo #londyn #uk #pdk
Pobierz q.....v - Kto pomaga dzieciom w projektach domowych plusuje, dzieci przewijają dalej....
źródło: comment_jcOU49ThG9XvivnMKYuw2IKNcSZxUyE4.jpg
  • 57
@KlotzF23: Stali, trochę spojenia mogą być kiepskie bo młody na szybko spawał, bo pieprzył się z postawieniem huty i uruchomieniem produkcji 21,37 sekundy i czasu potem brakowało.

Ale trzeba zaznaczyć iż szybko uwinął się z wykopaniem szpadlem kopalni odkrywkowej i znalezienie węgla i żelaza.

Ale w sumie to jego pierwszy Paryż to się trochę przejął no i dopiero 2 miesiące ma, to można wybaczyć. Przecież nie będę od jeszcze nienarodzonego dziecka
Potem wyrastają gwiazdy z kołkiem w dupie.


@Marek_Kodrat: projekt zamku już zrobiła, więc jak na 5 lat zycia można już ogłosić fajrant. Teraz tylko stary niech wychowuje na księżniczkę, a więdzyczasie jego kolej na robotę. Zamek sam się nie zbuduje (σ ͜ʖσ)

@qazwsv: Ile moi siostrzeńcy się napłakali że każę im drzewka wycinać, sklejać itp... Ja przygotowałem wersje papierową, a oni mieli wycinać i sklejać.
Pani w szkole powiedziała że w tej pracy pt "Moje wymarzone osiedle", brakuje szkoły xD
Tu na zdjęciach nie skończone. Z tyłu jeszcze był orlik z trybunami i boisko do kosza.
Najfajniej rysowało mi się drogę w auoCadzie xD
Pobierz Tomo_BiF - @qazwsv: Ile moi siostrzeńcy się napłakali że każę im drzewka wycinać, skl...
źródło: comment_N5oraeqslAwKh6WcXik8c0UNG35DwEb9.jpg
Najfajniej rysowało mi się drogę w auoCadzie xD

@Tomo_BiF:
Praktycznie wszyscy specjaliści od rozwoju dzieci powtarzają, że nie ma nic głupszego niż to, gdzie rodzice przejmują większośc pracy nad projektem od dzieci, czy rozwiazują za nich zadania (czy to z własnej woli, czy to przez to, że szkoła stawia zbyt wysokie wymagania jak na wiek).
W wielu krajach sie już od tego odchodzi, a Polsce jeszcze jak w lesie.
@text: Oj nie przesadzaj, do tamtej pory nie spędziłem z siostrzeńcami tylko czasu co właśnie wtedy. Oni sobie wymyślali co ma być (parz wieżowiec hehe...) i później ze mną przed komputerem siedzieli i wymyślaliśmy, co ma gdzie stać, jakie budynki, jakie boiska itp. Drogę narysowałem ja, fakt.
Oj nie przesadzaj, do tamtej pory nie spędziłem z siostrzeńcami tylko czasu co właśnie wtedy.

@Tomo_BiF:
Ale to szkoła ma cię motywowac do takich spotkań? Trochę to jak niektózy się cieszyli, że państwo wprowadziło zakaz handlu w niedzielę, bo teraz nie musza iść do galerii, tylko na spacer ..... ;)
Realnie tej pracy nie da się ocenić w żaden sposób, bo ocenia się pracę doroslych :)