Wpis z mikrobloga

Kto pomaga dzieciom w projektach domowych plusuje, dzieci przewijają dalej.

Klasa pierwsza, wiek 5 lat. Projekt: miasto 3d. Projekt wykonała córka, realizacja głównie ona, ja pomagam gdzie trzeba ciąć, kleić mocno, trzymać kąty. Materiały: od tygodnia zbieraliśmy recyklingi. Za podstawę robi karton z przesyłki mąki.
Tylko te małe drzewka robiłem sam, bo wszystko klejone.

#dzieci #szkola #ojcostwo #rodzicielstwo #londyn #uk #pdk
q.....v - Kto pomaga dzieciom w projektach domowych plusuje, dzieci przewijają dalej....

źródło: comment_jcOU49ThG9XvivnMKYuw2IKNcSZxUyE4.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
realizacja głównie ona


@qazwsv: Bardzo ładnie zrobione, ale wybacz. Nie wierzę że zrobiła więcej niż przytrzymanie gdzie powiesz, albo dokładne wykonanie Twoich dyspozycji. Chyba, że masz jakiegoś geniusza w domu.
Dziecko w tym wieku zrobiło by co najwyżej coś z połamanych patyków klejonych na glinę, a nie takie cudeńko.
Zastanawiam się jak to będzie w rzeczywistości. Jaką ocenę dostanie ona, a jaką dziecko co zrobiło taki projekt samodzielnie i będzie wyglądał
  • Odpowiedz
@Luks_x: Kolego sympatyczny, może twoje dzieci w wieku 5 lat robią coś z połamanych patyków klejonych na glinę. Córa po powrocie do domu szybko naszkicowała co chciała wykonać, ja jej później tylko trochę pomagałem. Polecam rozwijać dzieci a nie tablet w łapę i elo fajrant.
  • Odpowiedz