Wpis z mikrobloga

Tomasz Komenda zwolniony po 18 latach więzienia, Według prokuratury jest niewinny. (zdjęcie Radio Wrocław)
Stary chłop ze mnie ale łezka w oku się zakręciła.
Teraz odszkodowanie za zniszczenie życia. Grube odszkodowanie. Tak, z pieniędzy podatników bo k** k* łba nie urwie.
18 lat w więzieniu polskim jako zabójca,gwałciciel i pedofil...Koszmar, którego nie życzę nikomu.
#sadownictwo #polska #wiadomosci
Pobierz Pshemeck - Tomasz Komenda zwolniony po 18 latach więzienia, Według prokuratury jest n...
źródło: comment_aE6Wtf13ObdypHbk1stIMBH4MH62Oq0B.jpg
  • 272
@Pshemeck: Robactwo w czystej postaci,ja bym wolał byc zabity chyba niz sie przyznac i siedziec pol zycia,albo wyjsc na troche i naglosnic sprawe,znam ta sprawe i wychodzi na to ze gdyby koles podjal odpowiednie kroki to by nawet roku nie rzesiedzial. Moj tata został kiedys wrobiony w kradziez samochodu,nie przyznal sie i wiecie jak go odbieralismy? połamałi mu rece xD Taka mamy policje
@savanna: Opisałaś prawie idealnie fabułe filmu "Polowanie", który z kolei polecam. Tak to właśnie wygląda.

Gość nie ma wyjścia, dostanie odszkodowanie i musi uciekać.
@InspektorDupa: to nie kwestia tego, czy będzie go obchodziło gadanie, bo na gadaniu może się nie skończyć. Podpalenie domu, wytłuczenie szyb, przecinanie opon w aucie, ostracyzm. Jeśli raz o kimś powie się "pedofil" to ludzie tego nie zapomną, a większość będzie domagała się sprawiedliwości, bo "skoro siedział w więzieniu to nie za nic, na pewno coś zrobił, nie chcemy go tu".
Jeden dzień, jedna sytuacja i zmiana percepcji. Jak dostanie 1,5 miliona sam mu wpłacę ile mogę. Bo ja mam przyszłość, którą zagwarantowała mi moja przeszłość a on? On ma pustkę.


@Pshemeck: widzę że interesujesz się tematem, mógłbym liczyć na to że podesłałbyś mi link do ewentualnej zbiórki pieniędzy gdyby taka się pojawiła i wiedziałbyś o tym?
@Kvazar: jak król??? ciężko będzie przeżyć i nadrobić to co się straciło czyli jedne z najlepszych lat życia, bo właśnie 20-40 to najlepszy czas w życiu każdego człowieka, co z tego że będzie miał kasę, będzie mógł zwiedzić cały świat, kupić sobie dom niemal w dowolnym zakątku świata, super auto etc jak pewnych spraw nienamacalnych mu nikt i nic nie zwróci. 3-4mln dostanie jak będzie miał dobrego "papugę" a będzie miał