Wpis z mikrobloga

Tomasz Komenda zwolniony po 18 latach więzienia, Według prokuratury jest niewinny. (zdjęcie Radio Wrocław)
Stary chłop ze mnie ale łezka w oku się zakręciła.
Teraz odszkodowanie za zniszczenie życia. Grube odszkodowanie. Tak, z pieniędzy podatników bo k** k* łba nie urwie.
18 lat w więzieniu polskim jako zabójca,g--------l i p-----l...Koszmar, którego nie życzę nikomu.
#sadownictwo #polska #wiadomosci
Pshemeck - Tomasz Komenda zwolniony po 18 latach więzienia, Według prokuratury jest n...

źródło: comment_aE6Wtf13ObdypHbk1stIMBH4MH62Oq0B.jpg

Pobierz
  • 272
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@APOLO11: wg. mnie za taki wyczyn to powinien dostać coś extra jak w programie ochrony świadków, nowe nazwisko, imię, itd plus jakiś bonus na rozpoczęcie życia no bo co mu można dać? jak życie przegarował
  • Odpowiedz
@czarnestopy: Poczekamy aż wreszcie się douczysz i dowiesz, że to jest rownięta kobieta i żadne januszowe teksty typu "jak dorośniesz to zobaczysz" tego nie zmienią.
  • Odpowiedz
Ani pracy, ani własnej rodziny, ani realnej wiedzy o świecie

@Nerlo: dużo studentów w wieku 30 lat jak zrobi wymarzonego magistra budzi się w tym stanie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Więc aż tak źle nie jest. Jak jest ogarnięty to w 5 lat wszystko opanuje.
  • Odpowiedz
Nadal jednak będą na niego patrzeć niektórzy nie do końca normalnie...

@Pshemeck: też bez przesady, w jego sytuacji można albo zniknąć za granicą albo wyprowadzić się do innego miasta i tyle. Zapuścić brodę, zmienić fryzurę i nikt się nie kapnie.
  • Odpowiedz
@manny_lanny: myślę że tego nie potrzebuje, patrząc na to jak go przywitała rodzina i sąsiedzi. Należy mu się odszkodowanie, pewnie będzie ono najwyższe w historii, na szczęście w ostatnim czasie trochę się polepszyło i sądy wreszcie odważniej sięgaja do kiesy Skarbu Państwa (odszkodowanie 3 mln za 12 lat).
  • Odpowiedz
@Nerlo: Przecież to mógł być on! Zastanawia mnie, skąd takie przeświadczenie ludu o jego niewinności. Jest masa mocnych dowodów przeciwko niemu. Jeśli wznowią postępowanie, to się sprawa rozstrzygnie.
@chinskizwiad: Został zwolniony po 18 latach, jak prawie każdy skazany na 25 lat.

Odnośnie wysokości odszkodowania przy takich sprawach, to za miesiąc więzienia 2-4 tys., do tego wynagrodzenie, które mógł osiągnąć zgodnie z wykształceniem. Istotną przy ustalaniu może też być
  • Odpowiedz
Pedofili osobno? hahahahahahahhaha DOOOBRE :) Mało znasz polskie realia więzienne :)


@Pshemeck: oczywiscie nie znasz ale jednak wypowiesz sie, zeby podkreslic te cebulacka ceche jakze powszechna na wykopie. Pedofilii sie w wiezieniach izoluje
  • Odpowiedz
@czarnestopy: Każdy? Młode ciało, chyba tylko gej by nie chciał ;D(oczywiście mówię tu wyłącznie o 16-latkach), a jeśli uważasz że bzykanie 16-tki to także p-------a, to już jakaś paranoja z twojej strony wychodzi.
  • Odpowiedz