Wpis z mikrobloga

Tomasz Komenda zwolniony po 18 latach więzienia, Według prokuratury jest niewinny. (zdjęcie Radio Wrocław)
Stary chłop ze mnie ale łezka w oku się zakręciła.
Teraz odszkodowanie za zniszczenie życia. Grube odszkodowanie. Tak, z pieniędzy podatników bo k** k* łba nie urwie.
18 lat w więzieniu polskim jako zabójca,g--------l i p-----l...Koszmar, którego nie życzę nikomu.
#sadownictwo #polska #wiadomosci
Pshemeck - Tomasz Komenda zwolniony po 18 latach więzienia, Według prokuratury jest n...

źródło: comment_aE6Wtf13ObdypHbk1stIMBH4MH62Oq0B.jpg

Pobierz
  • 272
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Powininna jakąś naprawdę światowej sławy Papuga wziąć tę sprawę i poprowadzić gościa tak żeby dostał jak najwięcej. Śmieszne jest to że takich sytuacji jest naprw de dużo, słyszy się tylko o paru :)
  • Odpowiedz
To nie żaden gangus, co wykaże, że w tym czasie zarobiłby 20 baniek


@Fuel: nie wiem jaka logika sie kierujesz, straty moralne w postaci utraty mlodosci wyceniasz nisko, a przecietne zarobki kolesia ktory jest uposledzony intelektualnie wysoko- ciekawe.

przeciez dna pokrywa sie z dna Ireneusza, zostal wrobiony i to konkretnie


@shnitzel: z dna komendy tez i kilku tys innych osob na terenie wojewodztwa tez, bo zabezpieczono tylko fragment,
  • Odpowiedz
@shnitzel: w tych Miloszycach w ktorych zatrzymano go na podstawie zeznan zyczliwej sasiadki?Jak w takiej malej miejscowosci byl jeden wielokrotny gwalciciel (ireneusz m), to logiczne ze ludzie domyslaja sie ze to on, kazdy by sie fomyslil, ale sugerowanie, ze maja konkretna wiedze, a nie plotkuja na zasadzie "my jestesmy stad wiec doskonale wieny"- trzeba nie znac mieszkancow wiosek xD. Niektorzy w Miloszycach uwazaja tez ze siedzi z wlasnej woli, bo
  • Odpowiedz
@Pomeranian te osoby ktore ja zgwałcily maja teraz swoje zycie i swoje rodziny, tak mówią mieszkańcy i mówią ze wola juz tego nie wywlekać bo to nic nie zmieni a jeszcze im się coś stanie
  • Odpowiedz
@Pomeranian ja rozumiem strach itd, jednostka może sie bać, ale czy to tak ciężko ruszyc im bylo d--y i razem pójść na policje? Nie rozumiem czegos takiego, udawać ze nic sie nie stalo. Przecież to bestie. To musi byc istna patologia, nawet teraz. Bo ktora normalna kobieta ozenilaby sie z takim zwyrolem. Nie wierze w to ze skoro wszyscy wiedzą to one nagle żyją w niewiedzy i nie znaja swoich mężów
  • Odpowiedz
@shnitzel: w takich malych wioskach panuje taki klimat wszechwiedzy- wszyscy wiedza, nikt nie mowi, do kosciolka kazdy chodzi ;) ten ireneusz pewnie byl jednym ze sprawcow, dowody mocno pasuja, tylko pewnie nie wyda kolejnych dwoch
  • Odpowiedz