Wpis z mikrobloga

Tomasz Komenda zwolniony po 18 latach więzienia, Według prokuratury jest niewinny. (zdjęcie Radio Wrocław)
Stary chłop ze mnie ale łezka w oku się zakręciła.
Teraz odszkodowanie za zniszczenie życia. Grube odszkodowanie. Tak, z pieniędzy podatników bo k** k* łba nie urwie.
18 lat w więzieniu polskim jako zabójca,gwałciciel i pedofil...Koszmar, którego nie życzę nikomu.
#sadownictwo #polska #wiadomosci
Pshemeck - Tomasz Komenda zwolniony po 18 latach więzienia, Według prokuratury jest n...

źródło: comment_aE6Wtf13ObdypHbk1stIMBH4MH62Oq0B.jpg

Pobierz
  • 272
  • Odpowiedz
Teraz wróci do rodzinnego domu, wsi czy miasta jak obcy człowiek.


@Nerlo: To już chyba lepiej wynieść się gdzieś daleko. Niektórzy miejscowi już do końca życia (jego lub własnego) będą uważali, że mimo wszystko jest winny i krzywo się patrzeć.
  • Odpowiedz
Też uważam że nie dostanie milionów tylko mu przyznają kwotę składająca się z potencjalnych oszczędności przez 18 lat jakby pracował plus jakaś kwota za straty moralne... myślę że max 600-700tys PLN
  • Odpowiedz
@Nerlo: wątpię, że wróci do rodzinnych stron szczególnie, jeśli to małe miasto/wieś. Ludzie mają w dupie wyrok sądu. Był człowiek, siedział w więzieniu, ma łatkę pedofila, nigdy już się jej nie pozbędzie.
  • Odpowiedz
  • 4
@savanna Pisało w artykule, że rodzina szykuje mu miejsce. Z resztą, gdzie by miał się niby podziać ? Bez pieniędzy nigdzie nie pójdzie, co najwyżej do noclegowni.
  • Odpowiedz
@Nerlo: Ja to wiem, ty to wiesz. Myślisz, że ludzie tak po prostu zrozumieją?
Mieszkałam w mieście, w którym jeden facet miał sprawę o molestowanie niepełnosprawnej dziewczynki. Kiedy pojawiło się oskarżenie, żona się od razu wyprowadziła z dziećmi i dość szybko z nim rozwiodła, z pracy został również zwolniony, mieszańcy bloku chcieli go wykopać z własnego mieszkania.
Prokurator wycofał zarzuty, faceta oczyścili, chyba tylko przez jakiś czas w areszcie był. Kiedy
  • Odpowiedz
@Pshemeck a ja mam pytanie bo wydaje mi się że jest jedna nieścisłośc. On został uniewinniony bo (nie zrobił tego, nie było go przy zabójstwie) czy został zwolniony ( bo nie on zabił ale był przy zabójstwie)
  • Odpowiedz
@Pshemeck: to i trafienie do psychiatryka na podstawie fałszywych zeznań to dwie najstraszniejsze rzeczy które mi się śnią w koszmarach... Współczuję mu okrutnie. Niech rucha państwo tak jak ono wyruchało jego
  • Odpowiedz
@Pshemeck: co mu po odszkodowaniu jak juz przevral zycie. tyle lat w wiezieniu jako gwalciciel= jestes zniszczony i psychicznie i fizycznie przez bycie cwelonym.
  • Odpowiedz
@Pshemeck:

Tak, z pieniędzy podatników bo k** k* łba nie urwie


A z czyich niby byś chciał? Wolałbyś żeby sędzia płacił odszkodowanie czy prokurator? Którakolwiek odpowiedź prowadzi do strachu przed oskarżeniami/wyrokami od którejkolwiek z tych osób. Ładna patologia by była gdyby dostał pieniądze nie-ze-skarbu-państwa dopiero.
  • Odpowiedz
@pepies: @ogtf: @poznanskijanusz: @justkilling: Kasa mu nic nie zwróci, ale może pożyje po swojemu? Kupi dom, samochód, przepije, przećpa, założy rodzinę? Państwo go wyruchało, więc niech płaci. Z naszych podatków? Spoko, sam mu bym dał, bo przeżył coś, czego nie życzę nawet największemu wrogowi.
  • Odpowiedz