Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Niebieski wyjechał dzisiaj ze znajomymi, ja nie mogłam, bo mnie nie stać. Pogodziłam się z tym kilka miesięcy temu i jakoś się trzymałam. Nie przypuszczałam, że dopadnie mnie to dopiero po informacji, że są już na miejscu. Jeszcze mi napisał, że w czasie podróży były widoki, które na pewno by mi się podobały.

Mam nadzieję, że uda mi się dostać lepszą pracę i też kiedyś gdzieś wyjadę. Siedzę teraz kilka tysięcy kilometrów od niego i czuję się, jak Grażyna, która będzie miała napisane na grobie, że nigdy nie żyła i nigdzie nie była.

Musiałam to z siebie wyrzucić, Drogie Mirko.

#smutek #feels #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Shyvana: Co do fakt, że zarabiam 3-4 więcej od partnerki? Możliwość hejtu na wykopie, że powinienem dobierać sobie rozrywki na jej poziomie finansowym albo wspomagać?
  • Odpowiedz
@Shyvana: Przyjmijmy, że po prostu niebieski opki zarabia więcej. Nieważne ile, ważne, że więcej.
Reakcja? Niebieski złamas, frajer, ustawił ją sobie, ciota, itd itd. Co mamy w odwrotnej sytuacji? Niebieski niezaradny, trzeba znaleźć kogoś ambitniejszego, bo z kimś takim nie można planować przyszłości. Wniosek? Niebieski nie żaden złamas, tylko opka nieporadna i tyle
  • Odpowiedz
Reakcja? Niebieski złamas, frajer, ustawił ją sobie, ciota, itd itd. Co mamy w odwrotnej sytuacji? Niebieski niezaradny, trzeba znaleźć kogoś ambitniejszego, bo z kimś takim nie można planować przyszłości. Wniosek? Niebieski nie żaden złamas, tylko opka nieporadna i tyle


@Seele: Co te rozważania mają wspólnego z tym wątkiem? W jaki sposób odnosi się to do opki i jej chłopaka?
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: czyli to nie jest żaden poważny związek tylko rodzaj luźnej relacji "fuck friends", a nawet określenie "friends with benefits" w tym przypadku brzmi dość zabawnie xD
niektórzy w podróże prostytutki zabierają do towarzystwa, a Ciebie własny rzekomo "partner" nie zabiera xD

Ale może to kwestia osadzenia w innej kulturze tak jak dla muzułmanów to normalne mieć 4 żony, a dla Europejczyków 4 różne zaręczyny jednocześnie na 4 frontach to zdrada tak podobnie tutaj dla mnie zachowanie Twojego chłopaka to jest totalne zdradzanie, ale dla Ciebie może takie podejście do związków to normalka

Jednak idea związków opartych na miłości, zasadach "niech silniejszy wspiera słabszego", tworzeniu jednego bytu wspólnych interesów, "twoje problemy są moimi problemami" itp. bezkonkurencyjnie wyróżnia się jako najlepsze podejście do związków na tle innych. Chyba wszystkie szczęśliwe pary starych dziadków, którzy spędzili ze sobą 50 lat wspólnego życia i cały czas się
  • Odpowiedz
C-----o z jego strony. Ja zawsze staram się zrobić tak, żeby druga osoba też pojechała mimo wszystko.


@Szrlh: OPka napisała że jej facet jest kilka tysięcy kilometrów dalej, więc taki przelot to minimum 2 tysiące, do tego jedzenie na mieście, hotele, atrakcje... Nie wiem ile bym musiał być z dziewczyną żeby postawić jej wyjazd za te 6 do 10k
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Sam wyjazd bez Ciebie jeszcze mogę zrozumieć ale to co napisał po przyjeździe to typowa chamska posuwa żeby zrobić przykrość. Potem słyszę że nie wiesz ile on zarabia, że studentka i programista lvl senior. Jak na moje to on wziął sobie Ciebie jako zabawkę do j-----a. Wybacz słownictwo ale całkiem możliwe że również on podobnymi słowami opisuje Ciebie i tą relację. Pewna coraz liczniejsza grupa "samców" bardzo sobie chwali
  • Odpowiedz
OP: Zajrzałam teraz do wiadomości i jednak "szkoda, że Cię tu nie ma" też wpadło. Przy okazji tych widoków.

Jeśli mówimy o normalnym życiu i sytuacjach, to czasem zdarzało mi się towarzyszyć jemu przy robieniu zakupów, więc wiem, ile jest w stanie na siebie wydać. Kiedyś coś wspominał -przy okazji jakiegoś programu w internetach, że "programiście 3 tysiące to chyba na tydzień się płaci". Mogę się więc tylko domyślać, ile zarabia. No ale to jego pieniądze. Wiadomo.
Od rodziców nie mogłam pożyczyć pieniądzy, bo oboje maja chore mamy, w tym jedna wymaga profesjonalnej opieki, a to duży, regularny wydatek.

I tak - cieszyłam się i cieszę, że jedzie, zrelaksuje się i zobaczy trochę świata. Pisałam przecież, że ten wpis nie ma na celu jechania po niebieskim i wzajemnego utwierdzania się w przekonaniu, jaki to on jest okrutny. Nic z tych
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: sama napisałaś że jesteś po studiach, zaczynasz karierę, jeszcze zdążysz zarobić na różne wyjazdy a co do niebieskiego to koleś o Tobie myśli na tym wyjeździe więc plus a to jak niektórzy komentują, że powinien zostać albo dać kasę dla ciebie, to jest taka bzdura że się w głowie nie mieści a ludzie którzy to piszą chyba każdy wyjazd w góry traktują jak wakacje życia.
  • Odpowiedz
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania Powiem tak, przeważająca większość uważa zachowanie niebieskiego za co najmniej takie sobie. Ja bym się nad tym mocno zastanowiła i tyle. To nie jest kwestia jechania po niebieskim, tylko jak widzą sytuację ludzie z zewnątrz.

I podobnie jak @Shyvana nie rozumiem robienia tajemnicy z zarobków. Informacja jak każda inna, co więcej pozwala wyrobić sobie pojęcie na co ta druga osoba może sobie finansowo pozwolić bez stawiania jej w mało
  • Odpowiedz
Jeszcze mi napisał, że w czasie podróży były widoki, które na pewno by mi się podobały.


@AnonimoweMirkoWyznania: s-----------o.

daleko mi do bialorycerzenia, ale albo sie jedzie razem, albo na dupie siedzi razem. to tak jakby isc do restauracji i jedna osoba jadla, a druga patrzyla. no ja p------e
  • Odpowiedz
EzoterycznyMarzyciel: Mnie rozowy zostawil z chorym dzieckiem na ponad tydzien, bo zal dupe sciskal zeby odwolac rezerwacje na lot do kolezanki, ktora mieszka za granicą.
I niebchodzilo tu o przeziebienie czy bol brzuszka. 2 dni przed wyjazdem rozowego, dzieciak zostal wypisany ze szpitala po tygodnuowym pobycie na oiom i 3 dniach obserwacji. Podejrzenie krwiaka mozgu po upadku z wysokosci.
Tydzien czasu balem sie zasnac i czuwalem przy dzieciaku,a rozowy swoetnie sie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania
Te wszystkie wpisy OP-ki są zajebiste. Ciagle ten sam problem wynikający z różnicy zamożności. Facet zabiera ją na zakupy, bierze sobie t-shirt za 5 stów i perfumy za 6, a jej sie pyta, czemu sobie czegoś nie wybierze. ;) Jedzie z bogatymi znajomymi na drogie wakacje i się pyta, czemu z nimi nie pojedzie. Dziewczyna jest z biedniejszej rodziny, ale wychowano ją tak, że drogich prezentów nie chce przyjmować (nie
  • Odpowiedz
jl: Z drugiej strony: pojechałabyś z nimi i co byś robiła? Jeśli to był wyjazd na narty, a Ty nie umiesz na nich przyzwoicie jeździć, to albo byś się szlajała po hotelu/pensjonacie/okolicy, albo sama uczyła na małym stoku ale i tak czekała na niego cały dzień. IMHO nie masz czego żałować, ale jeśli niebieski nie zabierze Cię na wakacje, no to będzie słabe z jego strony. Sorry, ale mi by sprawiło
  • Odpowiedz