Wpis z mikrobloga

@Polinik: a to nie dolecialo do mnie, ale ja jestem antyzimowy i jak mam być na zewnątrz więcej niż 30 minut to dostaje ataku serca. Mógłbym nie być zbyt dobrym kompanem :p
@Wu70: cupra to cwaniaczek teraz co? :D co do temperatury - kieruj się temp. oleju, a nie płynu chłodniczego. Powinieneś widzieć olej.
@m4rk: dokładnie tak jak mówisz :D Oczywiście temp oleju mam wyświetloną przez większość czasu ;-) W porównaniu do TDI jedno i drugie ultra szybko się grzeje
@dajmiereparacjemamchorynarod: tak, to ta ( ͡° ͜ʖ ͡°) w sumie bez produkcji to praktycznie ich nie ma.
Też trójmiasto? Bo Twojej nie widziałem, a cupry widzę z kilometra ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@m4rk: wczoraj wieczorem przy -3: 5km spokojnie po mieście, kilka godzin stał więc chyba zimny ruszał
@m4rk: to i to, tyle lat jeżdżę już dieslami 100-110KM, że w końcu musiało to się tak skończyć ;-)
Myślałem o niej i o konkurencji w sumie teraz przez zimę, no i znowu stanęło na leonie
@Wu70: no cupra spoko, chociaz ja bym poszedl w ST i czterobut jakbym mial kupowac. zreszta, wizualnie nawet mi sie bardziej kombi podoba. a co z konkurencji brales pod uwage?
@m4rk: to już kwestia preferencji i potrzeb, mi osobiście akurat ST się nie podoba przez tył. Kwestie praktyczności w ogóle pomijam bo nawet dodatkowe drzwi w 5D były mi zupełnie zbędne z doświadczenia z obecnym leonem i dlatego padło na SC, który mi się spodobał od razu jak go zobaczyłem (bo wcześniej byłem zdecydowany na 5D i taką prawie zamówiłem). W ST wydech jest też trochę uspokojony.
A i SC najlżejsza,
@MrGreeneye:
Siur. Aczkolwiek temat ogniska można ponownie wziąć na tapet. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chociaż mi się ostatnio zaczął okres delegacyjny i Gdańsk oglądam tylko w weekendy, ale liczę, że do kwietnia się skończy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)