Wpis z mikrobloga

Wołam przez MirkoListy plusujących ten wpis (276)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @lubie-sernik @Nadox @PieceOfShit @gg_jap @goodidea @Destruktor91 @xandra @maven13 @dzikognisty @Doppler3k @Astuel @hirud @qweasdzxc @sp3cooland @msichal @Dunoe @wizu @miluvzkittenz @krzych0 @zarowka12 @Zabojcza_Rozowa @murgal @Patermantis @kryzju @Gjt1337 @qusqui21 @dylan61 @ajfel @STASZEK_WIERTARA @tfbeen @pantich @sztofel @KrzyzaczeQ @flagrate192 @
  • Odpowiedz
  • 6
@d1ck Co zrobisz, nic nie zrobisz - mają priorytety ( ͡º ͜ʖ͡º)

Kręć aferę jak ludzie przy Gfy to może łaskawie się ruszą.
  • Odpowiedz
@d1ck: kochani. Przełom roku to zawsze urlopy i jest obsuwa. A luty, wiadomo. W Poznaniu ferie, miesiąc króciutki i jakoś zleciało. Dajcie nam jeszcze 8 miesięcy (przypominam Wam że akceptacja aplikacji w appstore moze potrwać nawet 30dni!!1)
  • Odpowiedz
@bazylo: kto powiedział, że potrzebujemy nowej aplikacji na iOS? mi się osobiście podoba limit ładowania tylko 50 wiadomości na mirko. Widać, że twórcy portalu dbają o moje zdrowie i nie chcą żebym za dużo czasu tutaj spędzał

  • Odpowiedz
@WuDwaKa: Jakbym chciał być wiecznie okłamywany, to nie robiłbym nic innego, tylko zapraszał ją do każdego wpisu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz