Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nainspirowana wpisem i radach związanych z szukaniem pracy chciałam się podzielić radami związanymi z szukaniem różowego paska, a wiem co mówię, bo randek miałam w życiu kilkadziesiąt conajmniej ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Musisz się wybić na tle innych niebieskich, oto więc te rady:
-Kwiatek to naprawdę niepraktyczny pomysł
-Wybierając kawiarnię postępujesz szablonowo jak tysiąc innych facetów na tinderze, pomyśl np. nad czekoladziarnią
-Jak jesteś biedny to nie mów tego od razu, ale też przed randką powiedz otwarcie, że każdy płaci za siebie
-Propozycja spaceru o tej porze roku to strzał w kolano
-Używanie wulgaryzmów też
-Propozycja fwb tak samo
-Brak zdjęcia na portalach randkowych oznacza: "hej, jestem brzydki, więc nie poznasz mojej twarzy"
-Pomyśl nad stylem, w internecie jest od groma stron poświęconych "jestem gruby/chudy, jakie ubrania dobierać", "mam pociągłą/okrągłą twarz, jakie fryzury są optymalne", mając 30 lat i przychodząc w bluzie-no sorry ;//
-Seksualne podteksty spalają rozmowę już na starcie

Generalnie pamiętaj o tym, że każda dziewczyna powyżej 3/10 ma dziennie po dwadzieścia propozycji matrymonialnych, Ty musisz być tym facetem, który się wybije na ich tle.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #randki #tinder #randka #tfwngf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Nainspirowana wpisem i radach związ...

źródło: comment_AjlO4AZSSr1Luz5bdmO9FVyH82TPz28t.jpg

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Według mnie właśnie to strasznie miłe, jak się dostanie kwiatka - obojętnie jakiego! Może nie podczas mrozu, kiedy zanim go doniesiesz do domu to umrze, ale w każdym innym przypadku - dlaczego nie? :)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Spoko, księżniczko. Jak się umówimy to przyjdę w idealnie garniturze od zegny, kupie na ci kolczyki ze złota 999 z diamentami jako taki welcome gift. Spoktamy się rzecz jasna w restauracji z kuchnią fushion i minium jedną gwiazdką Michelina. Mówić będę tylko wierszem a o seksie nawet nie będę myślał, bo wyznaję zasadę najpierw ślub, następnie dzieci a potem ewentualnie seks.
Możesz być brzydka i gargantuicznie otyła, jako facet
  • Odpowiedz
-Kwiatek to naprawdę niepraktyczny pomysł


Niepraktyczny, ale to miły gest.

-Wybierając kawiarnię postępujesz szablonowo jak tysiąc innych facetów na tinderze, pomyśl np. nad czekoladziarnią


Nie
  • Odpowiedz
Generalnie pamiętaj o tym, że każda dziewczyna powyżej 3/10 ma dziennie po dwadzieścia propozycji matrymonialnych.


Wyobraź sobie, że niektórzy faceci również tak mają, że to oni wybierają i stawiają wymagania i jesteś dla nich kolejną na liście. Najwyraźniej umawiasz się z jakimiś normikami i przegrywami, którzy latają za każdym kawałkiem mięsa xD

Kilkadziesiąt randek w poszukiwaniu #zwiazki ? Zastanowiłbym się czy problem nie tkwi przypadkiem w tobie.

Jak laska trafi
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: a czy w randkowaniu nie chodzi o to, że niewazne gdzie, niewazne co, niewazne jak tylko ważne z kim? Jeśli różowy z niebieskim dopasują się pod względem poczucia humoru i rozmowa będzie się kleić to piwo nad Wisłą, w pubie czy głupia kawa wystarcza, to nie ma znaczenia. Jak nie będzie się dobrze rozmawiać to i przepuszczanie w drzwiach i płacenie za księżniczkę nie pomoże -.-
  • Odpowiedz