Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nainspirowana wpisem i radach związanych z szukaniem pracy chciałam się podzielić radami związanymi z szukaniem różowego paska, a wiem co mówię, bo randek miałam w życiu kilkadziesiąt conajmniej ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Musisz się wybić na tle innych niebieskich, oto więc te rady:
-Kwiatek to naprawdę niepraktyczny pomysł
-Wybierając kawiarnię postępujesz szablonowo jak tysiąc innych facetów na tinderze, pomyśl np. nad czekoladziarnią
-Jak jesteś biedny to nie mów tego od razu, ale też przed randką powiedz otwarcie, że każdy płaci za siebie
-Propozycja spaceru o tej porze roku to strzał w kolano
-Używanie wulgaryzmów też
-Propozycja fwb tak samo
-Brak zdjęcia na portalach randkowych oznacza: "hej, jestem brzydki, więc nie poznasz mojej twarzy"
-Pomyśl nad stylem, w internecie jest od groma stron poświęconych "jestem gruby/chudy, jakie ubrania dobierać", "mam pociągłą/okrągłą twarz, jakie fryzury są optymalne", mając 30 lat i przychodząc w bluzie-no sorry ;//
-Seksualne podteksty spalają rozmowę już na starcie

Generalnie pamiętaj o tym, że każda dziewczyna powyżej 3/10 ma dziennie po dwadzieścia propozycji matrymonialnych, Ty musisz być tym facetem, który się wybije na ich tle.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #randki #tinder #randka #tfwngf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Nainspirowana wpisem i radach związ...

źródło: comment_AjlO4AZSSr1Luz5bdmO9FVyH82TPz28t.jpg

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
Wybierając kawiarnię postępujesz szablonowo jak tysiąc innych facetów na tinderze, pomyśl np. nad czekoladziarnią


@AnonimoweMirkoWyznania: no duża różnica faktycznie XD

przed randką powiedz otwarcie, że każdy płaci za siebie


i każda dziewczyna odbierze go jako buraka, świetna rada

Propozycja spaceru o tej porze roku to strzał w kolano


a jak dla mnie spoko, zresztą przez większość zimy było powyżej 0, więc da się przeżyć
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

Seksualne podteksty spalają rozmowę już na starcie

XD
Zazwyczaj one podtrzymują rozmowę przed nudą.
Mamy tutaj typową mirabelke, która czeka, aż książę na białym koniu będzie podrywać, a ona nie będzie nic robiła, bo ma dziurę xD
  • Odpowiedz
Ty musisz być tym facetem, który się wybije na ich tle.


Dlatego zwykli, normalni mężczyźni szukają dziewczyn w świecie rzeczywistym, a nie w portalach randkowych, gdzie jest pełno stulejarzy i księżniczek z sporymi wymaganiami xD Bez powodu Tinder ma taką negatywna opinie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: kolejna porcja tinderowo-wykopowego raka. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ludzie, kiedy wy zrozumiecie, że to, że TOBIE się coś nie podoba nie oznacza, że takie zachowanie/wygląd od razu przekreśla czyjeś szanse u innych osobników?
Ja tam wolałabym iść na piwo/wódkę niż do kawiarni/herbaciarni czy nawet tej pieprzonej czekoladziarni, nie oczekuję zapłaty za siebie, bo idę na spotkanie, a nie sponsoring, nie ufam ludziom, którzy nie klną i
  • Odpowiedz
@XireNov: Bo ta mirabelka gada banały, które księżniczki piszą na każdym kroku
"Wyróżniaj się, zagraj mi Szopena, interesuj się sztuką Chełmińskiego, zabierz mnie na wakacje, ubieraj się w garnitur na każdym spotkaniu, bo ja jestem ta wyjątkowa!"
A sama nic nie ma do zaoferowania oprócz swojego wyglądu
  • Odpowiedz
@monox12: a najczęściej nie ma nawet wyglądu :p Generalnie jak ktoś nadal wierzy, że na tinderze znajdzie miłość życia to chyba tylko Karyny które czekają na księcia zy bajki :D
  • Odpowiedz
@monox12 Wiem o tym że to banały. Instrukcja na poderwanie najbardziej przeciętnej laski świata. Gusta są różne, niejedna dziewczyna nie pogardzi spacerem w zimę, są takie które mają w dupie to gdzie się ją zabierze, a będzie się cieszyć z ciekawej rozmowy. Czy ona nic nie oferuje to nie wiem, nie znam jej. I po prostu uważam, że nie ma sensu się tak bulwersować i na nią najeżdżać.
  • Odpowiedz