Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nainspirowana wpisem i radach związanych z szukaniem pracy chciałam się podzielić radami związanymi z szukaniem różowego paska, a wiem co mówię, bo randek miałam w życiu kilkadziesiąt conajmniej ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Musisz się wybić na tle innych niebieskich, oto więc te rady:
-Kwiatek to naprawdę niepraktyczny pomysł
-Wybierając kawiarnię postępujesz szablonowo jak tysiąc innych facetów na tinderze, pomyśl np. nad czekoladziarnią
-Jak jesteś biedny to nie mów tego od razu, ale też przed randką powiedz otwarcie, że każdy płaci za siebie
-Propozycja spaceru o tej porze roku to strzał w kolano
-Używanie wulgaryzmów też
-Propozycja fwb tak samo
-Brak zdjęcia na portalach randkowych oznacza: "hej, jestem brzydki, więc nie poznasz mojej twarzy"
-Pomyśl nad stylem, w internecie jest od groma stron poświęconych "jestem gruby/chudy, jakie ubrania dobierać", "mam pociągłą/okrągłą twarz, jakie fryzury są optymalne", mając 30 lat i przychodząc w bluzie-no sorry ;//
-Seksualne podteksty spalają rozmowę już na starcie

Generalnie pamiętaj o tym, że każda dziewczyna powyżej 3/10 ma dziennie po dwadzieścia propozycji matrymonialnych, Ty musisz być tym facetem, który się wybije na ich tle.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #randki #tinder #randka #tfwngf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Nainspirowana wpisem i radach związ...

źródło: comment_AjlO4AZSSr1Luz5bdmO9FVyH82TPz28t.jpg

Pobierz
  • 75
@grypa-grypowska jest to jedna z tych nie pisanych zasad. Pierwszy raz słyszę a o savoir vivre troszkę słuchałem oraz czytałem. Mi kiedyś inna różowa mówiła, że sposób przepuszczania zależy od sposobu otwierania drzwi. Jeżeli wewnątrz facet idzie pierwszy to zapala światło. Jeżeli na zewnątrz to przepuszcza. Ja w każdym razie przeważnie nie bawię się w takie rzeczy. Czasem mam wrażenie, że to żenujące jest.
@Radeg90: Ale serio TO JEST DRAMAT. Pewnie nie zapamiętasz tego, ale w następne Walentynki gdy będziesz na mieście rozejrzyj się i spójrz na innych ludzi. Pary niestety zazwyczaj będą wyglądać następująco. Ona, zrobiona na bóstwo, dopracowany każdy detal, jakby to była jej pierwsza randka. On, bluza i dżinsy. Czyste, bo czyste ale nic więcej. Takie, żeby gdy mnie koledzy zobaczą to nie myśleli sobie, że nie jestem twardzielem.