Wpis z mikrobloga

ehh, Mirki, ja nie wiem.. ostatnio zaczęłam się zastanawiać, że gdyby niebieski mi się oświadczył, to gupio bym się czuła z tym, że ja dostaję pierścionek, a on ode mnie nic
I wygląda na to, że jestem w tym przeświadczeniu prawie, #!$%@?, samiuchna jak ten palec XD pierwsza strona na jakimś forum dla kobiet i od razu: "Najwiekszym prezentem dla naszych przyszlych jestesmy przeciez MY" albo "Kobieta dostaje pierścionek a mężczyzna kobietę :) Przecież jesteśmy bezcenne, więc panowie powinni być zadowoleni :)"
XDDD
najpierw lochy cisną na zaręczyny i śluby, a później, że to one same są takim skarbem, powtarzam SKARBEM, dla mężczyzny, on ma się starać tutej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
i tu nawet nie chodzi o równouprawnienie czy inne #!$%@?, ale o podejście, że ja muszę też umieć dać coś od siebie, a nie tylko leżeć, pachnieć i czekać na diamenta XD i w sumie fajna pamiątka by była :)
moje pytanie teraz: macie jakiś pomysł na prezent na taką okazję? pierścionek odpada, na taki zegarek jaki chciałby, nie stać mnie, ale tak coś ok. 500cbl było by oki :) #zareczyny #logikarozowychpaskow #bekazpodludzi #rozowepaski

Meyru - ehh, Mirki, ja nie wiem.. ostatnio zaczęłam się zastanawiać, że gdyby niebies...

źródło: comment_N0DcnX709qWlfj6sg6DF1vRk4tGVClBx.jpg

Pobierz
  • 180
nie jesteś sama, ja już dawno się zgadalam z niebieskim, że ja chcę pierścionek, a on niech sobie coś wybierze o podobnej wartości


@alicemeow: czyli kupio za swoje pierścionek dla ciebie i za swoje coś dla siebie? Super prezent bulwo xD
@rdza: kiedyś dżentelmeni kupowali pierścionek bodajże za co najmniej 2 miesięczne wypłaty, także 0,75 nie robi wrażenia.
@Meyru: Tylko dobrze przemyśl ten prezent jeśli do niego dojdzie, bo może się okazać, że tak jak w święta się czasem dostanie coś zupełnie niepotrzebnego (no ale w końcu to od najbliższej osoby i liczy się gest, a nie to że to mi się nie podoba i nigdy nie przyda ;) )
@Meyru: Pokazuje niedorzeczność Twoich rozkmin, które tak btw. są zarezerowane dla kobiet z kompleksami które wierzą że nie są godne tych pieniędzy. Poczęcie dziecka i zaręczyny mają jedną część wspólną, są dobrowolne, więc jak facet nie chce wydawać pieniędzy na pierścionek - to ich nie wydaje (wiesz można się zaręczyć bez pierścionka). Zaręczyny to tradycja, tradycja w której kobieta otrzymuje pierścionek od mężczyzny, tak samo jak w dzień matki prezent dostaje
@ImYourPastClaire: przecież napisałam, że nie mam nic do traktowania zaręczyn jako tradycji, w której prezent (w postaci pierścionka) otrzymuje tylko kobieta. Uważasz, że chęć kupienia czegoś, co będzie mogło po latach przywoływać wspomnienia tego pięknego okresu w życiu, jest oznaką kompleksów i braku pewności siebie?
porównanie porodu do zaręczyn dalej nieadekwatne, wiele rzeczy jest dobrowolnych :)
w jednym zdaniu piszesz, że można się zaręczyć bez pierścionka, by w kolejnym zaprzeczyć sobie,