Wpis z mikrobloga

ehh, Mirki, ja nie wiem.. ostatnio zaczęłam się zastanawiać, że gdyby niebieski mi się oświadczył, to gupio bym się czuła z tym, że ja dostaję pierścionek, a on ode mnie nic
I wygląda na to, że jestem w tym przeświadczeniu prawie, #!$%@?, samiuchna jak ten palec XD pierwsza strona na jakimś forum dla kobiet i od razu: "Najwiekszym prezentem dla naszych przyszlych jestesmy przeciez MY" albo "Kobieta dostaje pierścionek a mężczyzna kobietę :) Przecież jesteśmy bezcenne, więc panowie powinni być zadowoleni :)"
XDDD
najpierw lochy cisną na zaręczyny i śluby, a później, że to one same są takim skarbem, powtarzam SKARBEM, dla mężczyzny, on ma się starać tutej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
i tu nawet nie chodzi o równouprawnienie czy inne #!$%@?, ale o podejście, że ja muszę też umieć dać coś od siebie, a nie tylko leżeć, pachnieć i czekać na diamenta XD i w sumie fajna pamiątka by była :)
moje pytanie teraz: macie jakiś pomysł na prezent na taką okazję? pierścionek odpada, na taki zegarek jaki chciałby, nie stać mnie, ale tak coś ok. 500cbl było by oki :) #zareczyny #logikarozowychpaskow #bekazpodludzi #rozowepaski

Meyru - ehh, Mirki, ja nie wiem.. ostatnio zaczęłam się zastanawiać, że gdyby niebies...

źródło: comment_N0DcnX709qWlfj6sg6DF1vRk4tGVClBx.jpg

Pobierz
  • 180
  • Odpowiedz
@wetorek2: ooo znawco a na jakie zegarki jeszcze moda minęła?@cerastes: To tylko zdjęcie, propozycja to ogólnie zegarek, ale w sumie śmiesznie, ze się
takiej bzdety potrafisz przyczepić ^^
  • Odpowiedz
@rdza to jeszcze nic. Mi kiedyś koleżanka powiedziała że pierścionek powinien kosztować 3 pensję xD Spoko może jak ktoś zarabia 400 PLN miesięcznie to jeszcze ujdzie. Ale co ma zrobić taki programista 15k? ))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Meyru: w sumie to wszystko zalezy od niebieskiego i od Ciebie.
Ja juz jestem po ślubie pare lat i jak sie teraz zastanawiam co ewentualnie chciałbym dostać a miało by to zostać pamiątka, czyli konsola albo inny gadżet odpada to troche ciezko cos znaleźć, łańcuszek złoty i zegarek teoretycznie Ok ale nie wiem czy odpowiednio bym docenił taki prezent/symbol/pamiątkę
Inna rzecz ze w momencie wyboru pierścionka nie myślałem ze chciałbym
  • Odpowiedz
@Meyru: Kilka dni po oświadczynach miałem urodziny. Różowy kupił mi porządny nóż na urodziny, który zamierzałem kupić sobie od bardzo dawna. Dzień później na grillu pięknie się nim pociąłem i konieczna była wizyta na SORze. Teraz oboje mamy pamiątkę na palcu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ehh, Mirki, ja nie wiem.. ostatnio zaczęłam się zastanawiać, że gdyby niebieski mi się oświadczył, to gupio bym się czuła z tym, że ja dostaję pierścionek, a on ode mnie nic

I wygląda na to, że jestem w tym przeświadczeniu prawie, #!$%@?, samiuchna jak ten palec XD


@Meyru:

po 1. - nie, nie jesteś w tym przeświadczeniu sama, są kobiety, które dają mężczyźnie "prezent zaręczynowy", a nawet takie, które przejmują inicjatywę i to one
  • Odpowiedz
  • 1
@pinkquartz ja też chciałam jak najtańszy pierścionek. Czy taki dostałam? Szczerze to nie mam pojęcia ;) Ja nie wiem czy cos mnie ominęło w szkole podstawowej, czy moja mama mnie źle wychowała, ale ja się na biżuterii nie znam na tyle, zeby moc wycenić jego wartość. Chyba, że częścią tradycji jest wręczenie pierścionka z metką/paragonem, ale to mnie też jakoś ominęło ;p Mi się mój pierścionek podoba, ale nie mam pojęcia
  • Odpowiedz
  • 0
Przecież jesteśmy bezcenne, więc panowie powinni być zadowoleni :)


@Meyru: Jeśli już przy bezcenności jesteśmy, to mnie zawsze rozbraja mierzenie wartości oświadczyn kwotą wydaną na pierścionek;)
Do czasu gdy koleżanka tonem nieznoszącym sprzeciwu stwierdziła, że pierścionek zaręczynowy powinien kosztować przynajmniej 75% pensji przyszłego narzeczonego, żyłam w błogim przekonaniu że liczy się fakt zaręczyn a za pierścionek może nawet robić kółko od kluczy. Od tamtej pory nic już nie jest takie
  • Odpowiedz
  • 3
@Meyru U mnie ostatnio kumpel kupił pierścionek (1600zl), a w następny weekend różowy zrobił mu prezent i po pracy w domu czekała na niego konsola :).
  • Odpowiedz
@Meyru złota kobieta ( ͡º ͜ʖ͡º) nawet symboliczny prezent będzie miły, coś co by mógł mieć na długo. Zegarek chyba bardziej, bo spinki nosi się raz na czas, a zegarek można codziennie jak pierścionek, a jak wiesz jaki.chce to możesz znaleźć podobny po prostu, a jeśli jest bardzo zafiksowany na ten konkretny i i tak go kupi to jakiś kontrastujacy, żeby miał możliwość dobrana do innego
  • Odpowiedz
  • 0
@Meyru ja dostałem motocykl z lego technik od majfriendow. I byłem szybszy od listonosza to dostałem parę dni później. Trochę jej jęczę co jakiś czas o jakieś klocki lego :D ale biorąc pod uwagę że na początku znajomości ustaliliśmy że to ona się oswiadczy i pierścień to kółko z kluczykami do nowego motonga to się czuje trochę oszukany. Motocykl lego w cenie może 1/10 pierdzionka a pierdzionek w sumie za ile
  • Odpowiedz