Wpis z mikrobloga

#testoviron #testo #humorobrazkowy #tworczoscwlasna #malarstwo

Szalom. Dziękuję za wszystkie plusiki pod moim "Nadejściem Pomarańczowego Króla".
Nie spodziewałem się tak miłego odzewu od Was mireczki.

Wielu z was pytało o możliwość wydruku obrazu. Chętnie dostarczę, ale proszę, odpowiedzcie na kilka pytań, bym mógł spełnić Wasze oczekiwania co do obrazu.

Zrobiłem ankietę/formularz, gdzie zadaję parę pytań, oraz podaję wszelkie potrzebne informacje.

LINK DO ANKIETY/FORMULARZA https://goo.gl/forms/jhQpJfe0CcZpGUgx1

( ͡ ͜ʖ ͡)
Pobierz kotnaklawiaturze - #testoviron #testo #humorobrazkowy #tworczoscwlasna #malarstwo 

...
źródło: comment_nP3lfafm2BjZwADrGe9QpjpJOZjuUE7T.jpg
  • 70
@kotnaklawiaturze: Wszystko spoko, ale jak zamierzasz na tym zarabiać to czy zabezpieczone takie sprawy jak wykorzystanie wizerunku osób czy prawa autorskie do wykorzystania twarzy testo, która bardzo przypomina inną znaną grafikę z jego podobizną. Pytam, bo widząc że zarabiasz na innych zaraz zgłosi się kolejka osób poczuwających się do prawdziwego autorstwa tych podobizn lub zgłosi się sam testo lub co gorsza osoby publiczne w tym głowa państwa i będzie przypau. Nie
@kotnaklawiaturze: Wszystko spoko, tylko ja jestem debilem i nie znam sie na rodzajach tego wszystkiego co tam napisałeś, również kolor ramy mi nie robi więc nie zagłosowałem (nie chce wprowadzać syfiastych statystyk).
Dodam że oburzającym w wersji 1.0 jest fakt nierealistycznych proporcji prezesa J.Kaczyńskiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)


! Pozdrowionka i dalszych sukcesów xD
Politycy to osoby publiczne, ich wizerunek nie jest chroniony.


@kotnaklawiaturze: Ale wiesz, że ktoś mógłby to odczytać jako obrazę urzędującej głowy państwa. Antykomor za satyryczny obrazek miał wjazd na chatę o 5 rano, a potem rok w zawiasach.
Ale wiesz, że ktoś mógłby to odczytać jako obrazę urzędującej głowy państwa. Antykomor za satyryczny obrazek miał wjazd na chatę o 5 rano, a potem rok w zawiasach.


@dr_gorasul: antykomor wklejal glowe bronka nad cialo jakiejs rozneglizowanej prostytutki. Za taki prymitywizm jak dla mnie prostak moglby dostac kare bez zawiasow.