Wpis z mikrobloga

#testoviron #testo #humorobrazkowy #tworczoscwlasna #malarstwo

Szalom. Dziękuję za wszystkie plusiki pod moim "Nadejściem Pomarańczowego Króla".
Nie spodziewałem się tak miłego odzewu od Was mireczki.

Wielu z was pytało o możliwość wydruku obrazu. Chętnie dostarczę, ale proszę, odpowiedzcie na kilka pytań, bym mógł spełnić Wasze oczekiwania co do obrazu.

Zrobiłem ankietę/formularz, gdzie zadaję parę pytań, oraz podaję wszelkie potrzebne informacje.

LINK DO ANKIETY/FORMULARZA https://goo.gl/forms/jhQpJfe0CcZpGUgx1

( ͡ ͜ʖ ͡)
kotnaklawiaturze - #testoviron #testo #humorobrazkowy #tworczoscwlasna #malarstwo 

...

źródło: comment_nP3lfafm2BjZwADrGe9QpjpJOZjuUE7T.jpg

Pobierz
  • 70
@kotnaklawiaturze: Zapytam prosto, sprzedajesz obraz z podobizną człowieka, czy masz jego zgodę na publikowanie wizerunku?

Nie wspominając że wołasz ludzi, którzy nigdy nie chcieli być wołani, bo chcesz sobie zarobić kilka złotych.

tl;dr

Tak czy inaczej, oczekujcie moi mili w ciągu najbliższych dni wersji HD remaster. Opublikuję ją w niskiej rozdzielczości, tak jak wersję 1.0, lecz plik w wysokiej jakości (do druku) nigdy nie trafi do sieci. Więc niestety, ale tylko
@Prawdziwy_Polak: A o wizerunek Piłsudskiego, Kaczyńskiego, Dudy i tego dzbana nie masz pretensji? Serio, z wielką radością od Testo otrzymałbym taką zgodę a nawet dałbym mu 75% zysków z tego przedsięwzięcia, żeby miał na nowe roleksy. Bardzo go szczerze szanuję.

Testo, jeśli tam jesteś, daj znać! Nie żartuję. Płacę szekle.

Uwierz mi, jakbym chciał zarobić krocie, to nie robiłbym testo, tylko jakieś gówno avengersy czy inne batmany nielicencjonowane(co się w #!$%@?