Wpis z mikrobloga

Cześć!

W związku z natłokiem pracy oraz - co za tym idzie - brakiem czasu na utrzymanie domeny acleague.pl postanowiłem ją sprzedać. Decyzję pomogła mi przyspieszyć organizacja, która po raz kolejny złożyła mi ofertę. Zanim jednak ją sprzedam, postanowiłem poinformować o tym @ACLeague , bo mam sentyment do ligi, w której kiedyś jeździłem. Jako organizacja daję Wam możliwość pierwokupu po cenie zbliżonej do tej, którą mi zaoferowano. Cena wywoławcza: 2046 PLN. Mogę poczekać ze sprzedażą, ale nie dłużej niż miesiąc, bo mają jakąś kampanię marketingową i dość mocno cisną.

Pozdro!

  • 145
  • Odpowiedz
@wankiel: dalczego? Domena jest jego. Nie brał za nią kasy dla siebie, tylko na utrzymanie. Za rejestracje nie dostał (chyba? @VR46) zwrotu. Jak kupie sobie samochód za 10k a za 5 lat jest warty 100k, to nie znaczy, że powinienem podzielić się przy sprzedaży kasą z kumplami, bo ze mną jeździli i płacili za paliwo...
  • Odpowiedz
@wodzik: Hahaha, Twoja logika poraża.
@VR46: Twoja też. Połasiłeś się na pieniądze, na które zapracowali inni i próbujesz wmówić ludziom, że zachowujesz się dobrze.
  • Odpowiedz
@VR46: Nie wiem co tam sobie wykombinowałeś z tymi pieniędzmi, ale ta domena byłaby nic niewarta, gdyby nie praca jaką włożyli w nią inni ludzie.
  • Odpowiedz
@wodzik: pisali wyżej, rejestracja dwie dyszki, no koszta w #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) OP sam przyznał, że zarejestrował domenę i zapłacił te dwie dychy, reszta to już praca wspólna i dzielone koszta. Jeśli uważasz że OP postępuje właściwie i ma do tego prawo, to wybacz, ale masz z deka #!$%@? myślenie i polecam zastanowić się nad swoim światopoglądem.
  • Odpowiedz
@wodzik: jeśli się umówicie, że on płaci za samochód, rejestruje go na siebie, a później wszyscy wspólnym wysiłkiem go odnawiacie, remontujecie, wkładacie swój czas i umiejętności żeby doprowadzić go do wartości 100k i nim wspólnie jeździć, to chyba nie jest w porządku, że ten kto go zarejestrował na siebie teraz chce go sprzedać, nawet jak daje Wam łaskawie prawo pierwokupu. Szczególnie, że sam tylko się przyglądał robocie.

@VR46:
  • Odpowiedz
@wodzik: @VR46:
Trzeba było napisać na początku, że chcesz zrobić komuś na złość, a nie zgrywać szlachetnego.
Wodzik to rozumiem Twój partner in crime.
Gratuluje wam, że #!$%@?ście dzień kilku osobom, wracajcie do piwnic i pijcie kompot.
  • Odpowiedz
Trzeba było napisać na początku, że chcesz zrobić komuś na złość


@Maniachp: Na złość to bym zrobił, gdybym sprzedał domenę bez jakiejkolwiek informacji
  • Odpowiedz
Hahahaha, to trzeba ją było sprzedać. Ja nie wierze w tą całą sprzedaż, tylko w #!$%@? sznikersowi. Jak widać nie tylko ja.
  • Odpowiedz