Wpis z mikrobloga

Cześć!

W związku z natłokiem pracy oraz - co za tym idzie - brakiem czasu na utrzymanie domeny acleague.pl postanowiłem ją sprzedać. Decyzję pomogła mi przyspieszyć organizacja, która po raz kolejny złożyła mi ofertę. Zanim jednak ją sprzedam, postanowiłem poinformować o tym @ACLeague , bo mam sentyment do ligi, w której kiedyś jeździłem. Jako organizacja daję Wam możliwość pierwokupu po cenie zbliżonej do tej, którą mi zaoferowano. Cena wywoławcza: 2046 PLN. Mogę poczekać ze sprzedażą, ale nie dłużej niż miesiąc, bo mają jakąś kampanię marketingową i dość mocno cisną.

Pozdro!

  • 145
  • Odpowiedz
@VR46: kończę rozmowę, bo nie ma sensu z osobą, która uznaje, że białe jest czarne, bo tak jej wygodniej.

Dla mnie jesteś zawistnym gościem.
  • Odpowiedz
@wodzik: #!$%@? porównanie. Raczej kupujesz auto, znajomi ci je odnawiają, remontują, zwiększają jego potencjalna wartosc, w zamian za to dajesz im się przejechać a sam jesteś tylko właścicielem auta. I w pewnym momencie pomimo ich wkładu uznajesz, że w sumie to #!$%@? z autem, sprzedaje. Niby okay, on jest właścicielem, z drugiej jego czysty zarobek wynika nie z jego wkładu a z wkładu tych znajomych.
  • Odpowiedz
@drfugaz: nie mierzy wszystkich swoją miarą. Akurat założenie oficjalnej organizacji to byłą moja idea, która upadła (bo "nieee, za dużo problemów"). A proponowałem to właśnie po to by Damian miał krytą dupę.
  • Odpowiedz
Ok, place 2100, wyslij nr konta na priv. Czy wystawiasz na to jakis papier?


@Luka_82: Jeżeli @ACLeague potwierdzi, że należysz do ligi, to wybierzemy jakąś fundację, na którą pójdą pieniądze i sporządzimy umowę kupna-sprzedaży. Jeśli jesteś randomem spoza ligi, to umowa nie dojdzie do skutku
  • Odpowiedz