Wpis z mikrobloga

Cześć!

W związku z natłokiem pracy oraz - co za tym idzie - brakiem czasu na utrzymanie domeny acleague.pl postanowiłem ją sprzedać. Decyzję pomogła mi przyspieszyć organizacja, która po raz kolejny złożyła mi ofertę. Zanim jednak ją sprzedam, postanowiłem poinformować o tym @ACLeague , bo mam sentyment do ligi, w której kiedyś jeździłem. Jako organizacja daję Wam możliwość pierwokupu po cenie zbliżonej do tej, którą mi zaoferowano. Cena wywoławcza: 2046 PLN. Mogę poczekać ze sprzedażą, ale nie dłużej niż miesiąc, bo mają jakąś kampanię marketingową i dość mocno cisną.

Pozdro!

  • 145
  • Odpowiedz
@TheSznikers amnezja to ciężka przypadłość. Niedostrzeganie prawdy też. Szkoda mi ligi, szkoda mi Ciebie. Odpowiedź na twoje pytanie znamy obaj, więc pozwolę sobie je ominąć. Zbywasz wszystko takimi właśnie głupimi pytaniami i nie da się z tobą dojść do niczego. Nic się nie zmieniło od czasów powstania i nie wierzę, że coś się zmieni. I to jest gwoźdź do trumny całego problemu. Piszę do Ciebie przemyślany, konkretny komentarz i w zamian dostaję
  • Odpowiedz
@damian_co_dalej:
@Mak0wi3c:
@czaksniff:
Nie wiem co stanęło kością niezgody, o ile pamiętam to jakaś dyskusja rozpętała się jak przyszło do akceptacji lub raczej braku akceptacji sponsora na X sezon. Czyli jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. A teraz ludzie, którzy przychodzą raz na dwa tygodnie żeby się po prostu pościgać obserwują takie akcje.
Jeśli faktycznie Wy wszystko robicie, a @TheSznikers Wam tak bruździ i przypisuje
  • Odpowiedz
a nie wrogie przejęcie.


@drfugaz: gdzie wrogie przejęcie? Każdy zabrał co swoje z ligi i tyle, nikt nie planuje tu żadnego przejęcia, urojeń Sznikersa jakoby pewna firma z Częstochowy miała zrobić własną ligę pod tą domeną traktuj jak bajdurzenie pięcioletniego dziecka xD
  • Odpowiedz
No jak się jest niemiłym dla kolegów z piaskownicy, to ciężko oczekiwać żeby zostawili zabawki jak będą sobie iść ^^
  • Odpowiedz
@TheSznikers o niee chłopie. Nie ma wykręcania kota ogonem. Dobrze wiesz o co mi chodzi i jeszcze wprost rżniesz głupa ( ͡° ʖ̯ ͡°). I tak się będziemy przerzucać bez końca. Ja skończyłem z tobą rozmawiać. Wiem co chciałem wiedzieć i szkoda mi czasu żeby to ciągnąć :)
  • Odpowiedz
@wankiel: #!$%@?ówa, bo chcę sprzedać swoją domenę i w pierwszej kolejności poinformowałem ACLeague, że mogą ją kupić? Zostałem przy tym nazwany #!$%@? przez "właściciela" ACLeague + zmieszany z błotem. Za to, że chcę sprzedać coś, co jest MOJĄ własnością. Do tego powychodziły jakieś screeny z prywatnych rozmów, wylała się fala hejtu i trwa jałowa dyskusja.

Chciałem nie mieć domeny, tyle.
  • Odpowiedz
@VR46: domene, a jaki wkład w jej rozwinięcie miałeś? Bo to chyba głównie o to się rozbija. Jeżeli tak na prawdę Twoja rola się sprowadziła do założenia i opłacania z kasy która dawał sznikers to tak trochę słabo bym powiedział. Popraw jak się mylę.
  • Odpowiedz
@VR46 rozumiem że zyskami ze sprzedaży zamierzasz podzielić się z innymi co dołożyli mniejszą lub większą cegiełkę przy budowie jej wartości? ( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
@damian_co_dalej: wystawienie ligowej domeny na sprzedaż to jak traktować? I tak jak pisałem, to że ktoś widnieje w NASKu jako kontakt, wcale nie oznacza, że jest właścicielem domeny. A umowa między stronami nie zawsze musi być w formie pisemnej.
Szkoda, że dorośli ludzie nie potrafią się jakoś dogadać i przerzucają się jakimiś niejasnymi oskarżeniami na śmiesznym portalu.
@VR46: No to faktycznie, miałeś wkład w wartość domeny jak cholera. Szacuken!
  • Odpowiedz
@TheSznikers: załóżcie znak handlowy acleague, kosztuje to bodaj 400zl, wiec 5 razy taniej niż kolega @vr46 sobie życzy, a jak komukolwiek to sprzeda to i on i kupujący będzie musiał z uśmiechem na ustach wam te domenę oddać ze względu na łamanie znaki handlowego :) włącznie z adresem na fejsbuku - been there done that, ale tam jest prościej, bo mi oddali minecraftpl za to ze miałem w ogóle stronę minecraft.pl
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@VR46: Halko to niedojdy, bądźcie #!$%@? i bierzcie domenę. A @TheSznikers nie przejmuj się, założy się nową i będzie można w spokoju jeździć.
Bo widzę, że niektórym dupa strasznie pęka, a tu chodzi tylko o frajdę z jazdy. To tylko gra.
  • Odpowiedz
@VR46: dokładnie, zwłaszcza że z tego co mówisz sam dokonałeś tylko pierwszej wpłaty. Gościu, nie bądź po prostu pazerny na pieniądze, tyle.
  • Odpowiedz