Wpis z mikrobloga

Cześć!

W związku z natłokiem pracy oraz - co za tym idzie - brakiem czasu na utrzymanie domeny acleague.pl postanowiłem ją sprzedać. Decyzję pomogła mi przyspieszyć organizacja, która po raz kolejny złożyła mi ofertę. Zanim jednak ją sprzedam, postanowiłem poinformować o tym @ACLeague , bo mam sentyment do ligi, w której kiedyś jeździłem. Jako organizacja daję Wam możliwość pierwokupu po cenie zbliżonej do tej, którą mi zaoferowano. Cena wywoławcza: 2046 PLN. Mogę poczekać ze sprzedażą, ale nie dłużej niż miesiąc, bo mają jakąś kampanię marketingową i dość mocno cisną.

Pozdro!

  • 145
  • Odpowiedz
Twoją domenę, na której stoi twoje portfolio, opłaconą za twój hajs i mającą daną ilość odwiedzin po twoich akcjach marketingowych?

Jedyne co się zgadza to że ty ją zarejestrowałeś. Cała reszta to już praca wspólna.
Pierwsza opłata za .pl to ile jest 19zł? Przedłużenie .pl to 100 minimum.
  • Odpowiedz
Szkoda, że dorośli ludzie nie potrafią się jakoś dogadać i przerzucają się jakimiś niejasnymi oskarżeniami na śmiesznym portalu.


@drfugaz: Zaproponowałem możliwość odkupienia SWOJEJ domeny, którą użyczałem przez cały czas. Zostałem przez "właściciela" nazwany #!$%@?, bo mam zamiar sprzedać coś, co jest MOJE. Nie oskarżam nikogo, nikogo nie obrażam. Chciałem tylko sprzedać domenę.
  • Odpowiedz
@VR46: patrz, odniosę się teraz do twojej alegorii z samochodem. Cała sytuacja wygląda tak, że wozisz kumpli samochodemw leasingu, a oni nie tylko płacą za benę, ale także raty na samochód a ty tylko zapłaciłeś pierwszą. Tyle twojego że auto zarejestrowali tylko na Ciebie bo nikt się pewnie nie spodziewał co będziesz chciał #!$%@?ć. Dalej twierdzę że mega #!$%@?ówa
  • Odpowiedz
@Mak0wi3c: Też bym nie chciał. Ale w takim wypadku już przy pierwszym przedłużeniu zrobił bym cesie na sznikersa jako głównego odpowiedzialnego za acl. Przecież nie rejestrował tej domeny dla siebie, na jakiś swój projekt czy portfolio.
  • Odpowiedz
@VR46: domena kosztuje tak jak było wspomniane, 19zł, 50zł kosztuje przedlużenie. Jeśli ktoś zaoferował Ci więcej, to za wartość intelektualną czy potencjalne klikbajty, które tam są. A jak sam napisałeś, to nie jest już Twoje. Jeśli chcesz się pozbyć tej domeny, bo jak sam napisałeś nie masz czasu żeby raz w roku kliknąć na "odnów" i zapłacić blikiem, przelewem czy whatever, lub po prostu chcesz się jej pozbyć, to odsprzedaj ją
  • Odpowiedz
  • 1
@Barved oho, adorator OP'a xD buzi sobie dajcie, a konto możesz sam usunąć, bo jak ja zacząłem tu zaglądać to jeszcze Cię w planach nie było.
  • Odpowiedz