Wpis z mikrobloga

Patrzę co tu się odjaniepawla i nie wiem czy dobrze rozumiem. Ta cała afera #rozwojosobistyznormikami zaczęła się od wpisu tego gościa co pisał, że ludzie są generalnie mili, panny są generalnie normalne i trzeba po prostu nie być s-----------m?

Ale wiecie, że to w większości przypadków prawda? Owszem, jest ze 3% populacji z tak paskudnymi mordami i tak skrajnym brakiem umiejętności interpersonalnych, że im niewiele pomoże. Ale nie wierzę że cała ich populacja skupiła się w jednym momencie na wypoku.

Cała reszta normalnych przecietniaków ma szanse, tylko trzeba ruszyć dupę i przede wszystkim pozbyć się tego s-----------o poglądu że wszyscy ludzie to wrogowie, a panny to tylko fałszywe suki szukające bolca.

Tag #regresosobistyzprzegrywami to sama prawda.

  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jamtojest mam nadzieje ze kiedys bedzie taka możliwość ze bedzie można za jednym kliknięciem blokowac ludzi z danym poziomem z------a na podstawie tego co pisza xd no i tagi naprawione jeszcze ze będą
  • Odpowiedz
trzeba po prostu nie być s-----------m


@jamtojest: na wykopie s----------y osiagnely taki poziom, ze tutaj nie da sie 'przestac' nim byc, wiec pisanie przestan byc spierdoxem i wyjdz do ludzi sa bezsensowne i nie znajda tu nikogo kto moglby z nich skorzystac
  • Odpowiedz
  • 1
@cadcadcad: Ale nie mówimy tu o s----------u faktycznym, bo ktoś jest zaburzony tak czy inaczej, chory, ma depresję choćby. Mówimy o tym s----------u z własnej woli. Bo im się raz i drugi nie udało, to dorabiają sobie teorię, że tylko piękni i idealni mają normalne życie, kobiety są złe i w ogóle świat się na nich uwziął.
  • Odpowiedz
@jamtojest: nie ma czegos takiego jak s----------e z wlasnej woli, bo s----------e oznacza zanik umiejetnosci normalnej interakcji z ludzmi, wycofanie spoleczne, niechec do samego siebie, potezny spadek samooceny, kolo sie zamyka i sytuacja pogarsza z dnia na dzien, to mozna podpiac pod setki chorob psychicznych ale na pewno nie da sie z tego wyjsc 'ok, od dzisiaj wylaczam mozg i swiadomosc i jestem nowym czlowiekiem od zera'
  • Odpowiedz
Cała reszta normalnych przecietniaków ma szanse, tylko trzeba ruszyć dupę i przede wszystkim

@jamtojest: strach się obleciał przed przegrywową inkwizycją? czy chcesz tu kogoś pocieszać, bo nie wiem?
Normiki nie widzą problemów przegrywów i to jest problem, a wszelkie ich żale kwitują słowami - idź pobiegać, wyjdź do ludzi. A to nie działa, bo w erze internetu drastycznie zmienił się model różowychpasków, które jedyne co widzą to Alvaro na facebooku,
  • Odpowiedz
w erze internetu drastycznie zmienił się model różowychpasków, które jedyne co widzą to Alvaro na facebooku, a zamiast CV mają konto na instragramie.


@stranger13: O to to! Dokładnie o tym mówię.
Nie, tak nie jest. Jest mnóstwo NORMALNYCH różowych, tylko że tak bardzo mocno sobie wmawiacie, że jest tylko jeden, s---------y rodzaj, że to Was zniechęca do jakichkolwiek działań. Sami sobie wmawiacie taki obraz świata i w ten sposób wpadacie
  • Odpowiedz