Wpis z mikrobloga

@Khaine: #!$%@? prawda jedyny powód dla którego piszę się w C to wydajność i szybkość działania, są obszary gdzie lepsza będzie Java a są obszary gdzie tylko języki niskopoziomowe, #!$%@? w memie tyle ci powiem
  • Odpowiedz
#!$%@? prawda jedyny powód dla którego piszę się w C to wydajność i szybkość działania, są obszary gdzie lepsza będzie Java a są obszary gdzie tylko języki niskopoziomowe, #!$%@? w memie tyle ci powiem


@grabsoon: Żadne #!$%@?. Masa ceplusiarzy uważa, że Java i C# to gówno, i C++ to jedyny słuszny język do absolutnie każdego zastosowania. Spotkałem takich i niestety nie tylko ja xD Nie przetłumaczysz tłukowi, że nie zawsze
  • Odpowiedz
@Khaine: > C++ jest spoko, tylko jest trudny, upierdliwy i nieczytelny, więc obecnie nie opłaca się go używać masowo i do wszystkiego. Są bardzo fajne umilacze jak Qt, ale niestety w większości miejsc chodzi jakaś starsza wersja C++, więc niestety bierze się na klatę całą upierdliwość tego języka.

Sam sobie odpowiedziałeś - Java to język do masowej produkcji kodu gdzie liczy sie szybkość developmentu a nie szybkość samego softu :)
  • Odpowiedz
Wybór języka C/C++ nie dokonuje sie z uwagi na kontrole nad kodem tylko na funkcje


@grabsoon: Tak. Ty takiego wyboru dokonujesz, ja takiego wyboru dokonuję, każdy normalny programista tak robi. Ale jest masa trepów od przeróżnych języków, dla których wybór jest tylko jeden - bo w końcu język ogólnego przeznaczenia, na pewno da się wszystko zrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°) Da się, ale po co jak
  • Odpowiedz