Wpis z mikrobloga

@Mokrysiusiak: Nic się nie zmieni. Ja przynajmniej nie mam złudzeń, że po 30 laski same mi będą skakały do łóżka. Te najbardziej atrakcyjne pod względem wyglądu, charakteru są obstawione od początków liceum, i zostają prawie same z dziećmi ( a i te nie mają jakiś większych problemów ze znalezieniem partnera), albo jakieś zapuszczone, ( nawet brzydkie jeśli o siebie trochę zadbają : waga, zęby, włosy, makijaż to też nie mają problemów
@malypirat: Nawet jeśli 20-latek i facet 30-letni wyglądają dobrze albo inaczej - to ten sam gość na przestrzeni czasu to bezwzględnie lepiej ma ten starszy. No sorry, przedział wyboru lasek dla pierwszego przypadku to +/- 5 lat, bo starsze uważają, że to jeszcze dzieciak, a poniżej pewnej linii jest prokurator, natomiast ten drugi może podrywać śmiało od 20-35, bo te starsze już uważają, że dojrzały do tego, że facet nie musi
@Harmonijka: Nadal to pochłonie grubo ponad 10% stosunkowo niewielkiej pensji (niewielkiej jak na osobę aspirującą do samochodów klasy premium).

Mieć 10k pensji i wydawać 15-30% z niej na najem samochodu to imo średni deal. I mówię to jako miłośnik motoryzacji rozumiejący, że dla wielu samochód to nie tylko środek transportu i daje też inne korzyści niż samo przewiezienie tyłka.