Wpis z mikrobloga

Pekin Bar przy UM w Gdyni to perełka. 10 lat tu robią. Żona z mężem. Kiedyś zawsze darła na niego mordę , a on udawał że jej nie słyszy i wali w ta patelnie. Żarcie 15-20 zł. Najesz się porządnie. Jedzenie gotowe w 4 minuty i widzisz że smażone na miejscu ( patrz zdjęcie)
Polecam
#gdynia #trojmiasto #chinszczyzna

PS. Pani Chinka wlasnie puszcza chińskie discocpolo na głośniku xD
Von_Maras - Pekin Bar przy UM w Gdyni to perełka. 10 lat tu robią. Żona z mężem. Kied...

źródło: comment_bf5K3MOyYIEUTZZkTCMleShxBHUQoKsY.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@Von_Maras: w Sopoćkowie był chyba pierwszy a później w Gdyni, pamiętam jak otworzył bo wbijał do mnie często do sklepu na monciak jak tam pracowałem i zagadywał. Uwielbiam tam jeść bo ten smak się nie zmienił od kiedy pamiętam, biorę numeru 2 i jest takie samo jak zawsze zajebiste.
  • Odpowiedz
  • 0
Mnie tylko #!$%@?ą te warzywa nie gotowane. Wiesz może czy mogę powiedzieć żeby nie dawali czy one są już z sosem jakoś tam myrdlane ?
  • Odpowiedz
  • 1
@majk90 raz czy dwa razy tam byłem po tym jak ludzie to polecali. Jadłem kurczaka z makaronem. Makaron spaghetti jakby najtańszy z biedro, sos nawet nie wiem jak opisać. Ogólnie mam takie samo zdanie jak Ty. Chociaż nie powiem to jedzenie ze zdjęcia opa ładnie wygląda
  • Odpowiedz
  • 0
Czemu ten wpis dostał 63 plusy to ja nie mam pojęcia :o

@Croudflup typowe streetowe żarcie. To nie knajpa u Amaro

@emitar w taki sposób Chińczyki to robią. Taki sposób podawania.

@majk90 nie wypowiem się w kwestii wieprzowiny bo jestem fanatykiem kurczaków
  • Odpowiedz