Wpis z mikrobloga

Sklejcie akcje xD

Był sobie kolos w formie testu. Ziomeczek go nie zdał i poszedł na konsultacje do prowadzącego w celu spojrzenia na swój test. Prowadzący mu go daje i zajmuje się dalej rozmową z kimś tam w pokoju. Ziomeczek patrzy a na teście nie zaznaczone dwie odpowiedzi, więc myk długopis i je zaznacza. Za chwilę oddaje prowadzącemu i mówi, że chyba jakiś błąd, bo ma niesprawdzone dwie odpowiedzi. A prowadzący myk i mówi, że #!$%@? akcja, bo to dziwne skoro wszystko maszynowo sprawdzane jest, ale zaraz sobie zerkniemy, bo przed sprawdzeniem testu jest jego skan xDDD No i ziomek wpadł jak śliwka w kompot, bo poszli do dziekana, że prowadzącego studenciak robi w #!$%@? xDDDDD

#studia #studbaza
  • 68
  • Odpowiedz
@matixrr: @ZeDeR: @Kacc: trzeba pamiętać, że jeszcze jest coś takiego jak Polska Komisja Akredytacyjna ( ͡° ͜ʖ ͡°). U mnie na uczelni WSZYSTKO musiało być na papierze, który to leży potem 5 czy 10 lat w archiwum.
  • Odpowiedz
@matixrr: u mnie były kolosy na moodlu, ale jakaś genialna laska wydrukowała sobie wszystkie zestawy które latały z poprzednich lat i jeszcze lepiej - czytała je tuż pod salą przed kolosem

Baba sie tak #!$%@?ła, że stwierdziła, że od tej pory tylko papierowe testy XD
  • Odpowiedz
@CREATE_USER: A potrafisz sobie wyobrazić organizację kolosa w grupie wykładowej podzielonej na 4 grupy?

Wg mnie sto razy łatwiej jest zrobić tak by cała grupa wykładowa napisała kolosa na kartce w czasie zajęć niż organizować podział grupy wykładowej na 4 podgrupy, ogarniać sale i ich dostępność, tak by nikomu nie kolidowało tylko dlatego, żeby mieć wynik w excellu.
  • Odpowiedz
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol tak potrafię normalnie zapisujesz się na moodle na termin i godzinę która ci pasuje i tyle, koło nie musi być dla wszystkich w jednym terminie, dodatkowo wykładowcy i tak często dzielą całą grupę na 2, 3 mniejsze żeby łatwiej się pilnowało i ogarniało. Elo mordo z fartem
  • Odpowiedz