Wpis z mikrobloga

Sklejcie akcje xD

Był sobie kolos w formie testu. Ziomeczek go nie zdał i poszedł na konsultacje do prowadzącego w celu spojrzenia na swój test. Prowadzący mu go daje i zajmuje się dalej rozmową z kimś tam w pokoju. Ziomeczek patrzy a na teście nie zaznaczone dwie odpowiedzi, więc myk długopis i je zaznacza. Za chwilę oddaje prowadzącemu i mówi, że chyba jakiś błąd, bo ma niesprawdzone dwie odpowiedzi. A prowadzący myk i mówi, że #!$%@? akcja, bo to dziwne skoro wszystko maszynowo sprawdzane jest, ale zaraz sobie zerkniemy, bo przed sprawdzeniem testu jest jego skan xDDD No i ziomek wpadł jak śliwka w kompot, bo poszli do dziekana, że prowadzącego studenciak robi w #!$%@? xDDDDD

#studia #studbaza
  • 68
  • Odpowiedz
@matixrr: trzeba by ogarnąć więcej osób do pilnowania i znaleźć aż tyle sal komputerowych. Jak taki przedmiot zdaje na raz ~100 osób to to jest imo dużo. Dla chcącego nic trudnego, ale pamiętajmy właśnie, że to polska uczelnia xD
  • Odpowiedz
@matixrr: problem z moodle jest taki, że u nas na pwr katedry mają jakąś autonomię i dlatego jest nasrane tyle stron prowadzących, katedr i dla przedmiotów. Każdy chce mieć swoją. A mail grupowy to rak jak #!$%@? i nie wiem gdzie jeszcze jest spotykany xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 14
@matixrr połowa linków nie działa a stronki wyglądają jak arkusz z excela + strony nieaktualizowane od x lat (jako x wstaw liczbę że zbioru liczb naturalnych)
  • Odpowiedz
mam nadzieję że go #!$%@?ą z tych studiów na zbity pysk


@koostosh: wiesz co, choć jestem przeciwnikiem ściągania i na studiach robiłem wszystko, co w mojej mocy, by zdać radząc sobie uczciwie, to jednak nie zgadzam się z tym stwierdzeniem. Po co taki zamordyzm od razu?
Prędzej bym wyrzucił kogoś z uczelni ze względu na ściąganie z telefonu czy podmianę prac, ale tutaj, uzupełnienie odpowiedzi ze względu na pomyłkę w niezaznaczeniu
  • Odpowiedz