Wpis z mikrobloga

I szambo wybiło. Setki antysemickich wpisów i znalezisk, a w głównej państwowej TV nawoływania do wypędzenia Żydów z Polski. A jeszcze kilka dni temu każde stwierdzenie, że w Polsce jest antysemityzm czy rasizm było wyśmiewane. Wykopki to jednak w 100% mentalni islamiści. Poglądy kropka w kropkę te same: patriarchat, nienawiść do ludzi innego wyznania oraz ateistów, kult przemocy i rządów silnej ręki, pogarda dla demokracji no i oczywiście antysemityzm.
#neuropa #antysemityzm #izrael #germandeathcamps #takaprawda #polityka
  • 75
  • Odpowiedz
  • 44
@chanelzeg a od kiedy krytyka postaw Żydów i pokazywanie, że nie są święci, to antysemityzm? To są normalni ludzie, a nie jakieś święte krowy. Nikt nie musi ich lubić. Szczególnie za to, co teraz odwalają. A nie za to, że są innej narodowości/religii
  • Odpowiedz
@chanelzeg: Powiedział zwykły mentalny islamista. No bo co ty robisz innego od nich pisząc, że wykopki to i tamto? Wykopków jest od #!$%@? i myślą różnie - a przecież właśnie taka bezmyślna generalizacja jest podstawą wszystkich wymienionych przez ciebie zjawisk. Np. rasiści uważają, że inne rasy są gorsze wbrew faktowi iż wielu z ich przedstawicieli jest od nich lepsza.
Także zamiast narzekać powinieneś podać sobie grabę z tymi #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Elaviart: Uzyłem generalizacji bo generalnie wszytskie znaleziska, które znalazły się na głównej w ostatnich dniach przedstawiało tylko negatywny obraz Zydów. #!$%@? od tego, że niemal wszystkie bez źródeł.
  • Odpowiedz
@chanelzeg: ta "generalizacja" sprawiła, że zostałem zaliczony do 100% mentalnych islamistów, bo siłą rzeczy Wykopkiem jestem, choć się w ogóle nie udzielałem w tym temacie i żadnym politycznym.
  • Odpowiedz
@Lisaros: Nigdzie nie napisałem, że 100% Wykopków czy wszyscy Wykopki więc nie wiem czemu się zaliczyłeś do islamistów. Może w myśl przysłowia "uderz w stół...."
  • Odpowiedz
@chanelzeg: zawsze działa ten sam mechanizm. Państwo reaguje na cos i społeczeństwo myśli , że dostaje przyzwolenie na ataki.
Tak jest w Polsce z muzułmanami. Państwo Polskie nie chce muzułmanów w Polsce w efekcie nasiliły się ataki na muzułmanów.
Podobnie było w UK. Po ogłoszeniu Brexit nasiliły się ataki na wszelkie mniejszości w tym kraju
  • Odpowiedz
@chanelzeg: tak samo antysemici pokroju "to wszystko wina żydów!" mogą się tłumaczyć, że przecież nie mieli na myśli wszystkich żydów. Zastanów się, co napisałeś. Najlepiej wróć do tego wpisu za kilka tygodni już po opadnięciu emocji i go jeszcze raz przeczytaj. Nie sugeruję złej woli. Bardziej mocny wpływ negatywnych emocji, które nie są wskazane, zwłaszcza teraz.
  • Odpowiedz
@chanelzeg: tak, bo przecież o żydach nie można mówić źle bo jak tak to jest antysemityzm.
A tak w ogóle to powinniśmy ich zaprosić do kraju, żeby nam powiedzieli więcej o polskich obozach zagłady.
Bk z cb.
  • Odpowiedz
@ZaplutyKarzelReakcji: Jakie szambo, gdzie Ty widzisz ten antysemityzm? Przeglądnąłem na szybko główną z trzech dni i nie widzę żeby ktokolwiek wrzucił antysemickie znalezisko. no chyba, że pisanie o zbrodniach Żydów jest antysemityzmem Twoim zdaniem to wówczas proponuję udać się do psychiatry - to się leczy.
  • Odpowiedz
@chanelzeg: No i tak samo opisane przez ciebie osobniki generalizują ponieważ bronią swojego państwa przed krwiożerczymi Żydami. Każdy ma swoje uzasadnienie, a efekt jeden - wybijające szambo z głupcami po obu stronach.
  • Odpowiedz