Wpis z mikrobloga

I szambo wybiło. Setki antysemickich wpisów i znalezisk, a w głównej państwowej TV nawoływania do wypędzenia Żydów z Polski. A jeszcze kilka dni temu każde stwierdzenie, że w Polsce jest antysemityzm czy rasizm było wyśmiewane. Wykopki to jednak w 100% mentalni islamiści. Poglądy kropka w kropkę te same: patriarchat, nienawiść do ludzi innego wyznania oraz ateistów, kult przemocy i rządów silnej ręki, pogarda dla demokracji no i oczywiście antysemityzm.
#neuropa #antysemityzm #izrael #germandeathcamps #takaprawda #polityka
  • 75
  • Odpowiedz
@50HerbatGreya: Taki artykuł został dodany i wykopany przez prawie 1000 osób więc jest oczywiste, że Polacy powszechnie mają wykupioną subskrypcję na nim. No chyba, że są zwykłymi zaslepionymi nienawiścią debilami. Sam wybierz dobra odpowiedź.
  • Odpowiedz
@chanelzeg: Podsumujmy. Sam nie przeczytałeś artykułu
Nie masz przykładów na antysemityzm
Szsatasz tym pojęciem jak w jakimśamoku pokazując swoje oderwanie od rzeczywistości
Jeśtes albo pożytecznym ( nie dokończe)
albo łgarzem
  • Odpowiedz
W żadnym momencie nie skłamałem. Wrzuciłem artykuł z wymyślonym przez antysemite tytułem, który miał podburzyć motłoch z Wykopu. Taka jest prawda, bolesna, ale prawda.
  • Odpowiedz
  • 0
@fir3fly zapewne mam większe pojęcie co się dzieje za granicą niż ty, dalej oglądaj tvn Michnika i innych znawców a potem wyraz upust swoim frustracja w internecie.
  • Odpowiedz
@chanelzeg:
Tyle, że w tym tonie wykopki wypowiadają się i stosują taką narrację w każdym możliwym temacie, ale że dotyczy Żydów to już wielkie przegięcie?
  • Odpowiedz
I szambo wybiło. Setki antysemickich wpisów i znalezisk


@chanelzeg: szambo wybiło w izraelu, a tutaj pojawiły się znaleziska przypominające o postępkach żydów ale czy fakty są antysemickie? Nikt nie pisze że to podludzie, po prostu są pokazane fakty historyczne.
  • Odpowiedz