Wpis z mikrobloga

@Oskarek89: rok 2018 a ludzie nadal odpowiadają na urojenia Oskarka (dobrze że dodałeś że nie jesteś za pisem chociaż w każdym swoim poście odnośnie polityki bronisz tej partii XD)
  • Odpowiedz
@Oskarek89: no spoko, tylko PiS to najbardziej pro-amerykańska partia jaka rządziła Polską od dawna, a Trump jest najbardziej pro-żydowskim prezydentem od bardzo dawna. To już Obama mniej lizał po jajkach żydków. Więc wnioski jak to się skończy wydedukuj sobie sam xD
  • Odpowiedz
@Oskarek89: no wcale grekom nie mowili że maja spłacać długi. Przyjmowanie uchodźców dotyczy tylko i wyłącznie Polski, żadnego innego kraju tego regionu nie. Ogolnie ta zla Unia to tylko na biedna Polskę sie uwzieła

Ja #!$%@?. Wy serio jestescie tak zadufani w sobie czy jacyś opóźnieni? W sumie nic dziwnego że wielu pofoba sie pis, jak nasz kraj na arenie miedzynarodowej zachowuje sie teraz jak #!$%@? janusz. "Chrum co mje
  • Odpowiedz
jak nasz kraj na arenie miedzynarodowej zachowuje sie teraz jak #!$%@? janusz. "Chrum co mje somsiad muwi co mam palic w piecu kwii srare lopony mom to se kwii spale wolnoc tomku w swoim domku! Grazyna krenc mi tego bigosu bo nie zdzierże konfidentuw agenturalnych"


@Naxster: jeżeli tak widzisz swoich oponentów na arenie politycznej to kwik pasuje raczej do Ciebie.
  • Odpowiedz
@Oskarek89: To może Rosja. Nie atakuj Gruzji, nie zabieraj terytorium Ukrainie, nie wsadzaj opozycji do więzienia, nie oszukuj na igrzyskach. A #!$%@?ć bo psami poszczuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz